Фан Клуб: Реал Мадрид

Статус
Затворена за нови мислења.
Член од
27 септември 2009
Мислења
2.130
Поени од реакции
973
Честитки за новата тема :smir:
 
Член од
18 јули 2009
Мислења
5.623
Поени од реакции
1.148
Честитки нова тема па оваа година да земете шпанско:helou:
 

VENOM

تعيش حياتك بالطريقة التي
Член од
5 октомври 2008
Мислења
1.664
Поени од реакции
535
Манга ова е за она што те демантирав пред утакмица што не е само Роналдо:smir:
Добра прослава на Игуаин за неговиот 100-ти настап и 54-ти гол во дресот на Реал Мадрид :pipi:
 
Член од
9 декември 2008
Мислења
656
Поени од реакции
37
Ајде честито нова тема а и победа. Реков и пак ке речам многу голови примаме. Тоа ПАК МИЗЕРНИ. Ама добро е. Иначе Манга браво за воведот. :smir:
 
Член од
27 ноември 2008
Мислења
5.501
Поени од реакции
3.940
Честито нова тема момци.:smir:
 
Член од
29 ноември 2008
Мислења
5.970
Поени од реакции
3.574
Нека ни е со среќа новава тема :) Само успеси и трофеи да си славиме :D Браво Манга за воведот, супер е. Си се изнамачил.
 
Член од
25 ноември 2009
Мислења
1.281
Поени од реакции
273
Ај честито нова тема!!
Одличен вовед Манга:bravo:,секоја чест :cuc:
 

Џенаро Гатузо

Pippo per Sempre
Член од
3 јануари 2008
Мислења
2.797
Поени од реакции
38
Честито нова тема !!!
Него Ван Дер Варт неколку утакмици игра постава што мислите си фати ли место?
И Гаго од почеток ли играше?
 
Член од
8 април 2007
Мислења
16.034
Поени од реакции
9.125


Еве го стартот врз Икер. Прво на нога, па после по топка. Чист фаул...:pipi:
 

VENOM

تعيش حياتك بالطريقة التي
Член од
5 октомври 2008
Мислења
1.664
Поени од реакции
535

Еве го стартот врз Икер. Прво на нога, па после по топка. Чист фаул...
Аууу!!!:nesvest:[Ова не се гледа на снимка]. Прво мислев лоша реакција на Икер кога му се извинуваше Парехо но бил во право и среќа што не остана без нога ... ова ја оправдува реакцијата на Касиљас
.... ГОЛЕМА СРЕЌА Е ОВА :nesum:
 
Член од
1 ноември 2008
Мислења
7.396
Поени од реакции
1.875
Честито нека ни се победата и новата тема

и браво за воведот :aplauz:
 
Член од
26 април 2006
Мислења
13.024
Поени од реакции
1.938
Со среќа темата и победата :).
Каси не се поздрави со Парехо коа му се извинуваше овој :S Деца од една мајка се :)
 

bowl

.
Член од
30 јануари 2007
Мислења
8.344
Поени од реакции
1.306
Аууу!!!:nesvest:[Ова не се гледа на снимка]. Прво мислев лоша реакција на Икер кога му се извинуваше Парехо но бил во право и среќа што не остана без нога ... ова ја оправдува реакцијата на Касиљас
.... ГОЛЕМА СРЕЌА Е ОВА :nesum:
Обично превиткување, ништо посебно. Немаше право да реагира така, особено што он е крив за голот.
 
Член од
15 септември 2008
Мислења
1.957
Поени од реакции
337
Ај честито нова тема и победа над Гетафе:)Првиот гол на Гетафе беше чист фаул, веке втор пат сме оштетени од судиите по примениот гол од Тенерифе. Иначе слабо второ полувреме можеше да се постигне уше некој гол, али мн. слаба игра, Гетафе притискаа во второ полувреме.
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Kajgana Shop

На врв Bottom