Фан Клуб: Реал Мадрид

Статус
Затворена за нови мислења.
Член од
21 септември 2008
Мислења
13.612
Поени од реакции
10.324
Иван педер, требаше да почекаш да се изнапише првава страна, па после на втората да ги ставиш тие слики. Вака многу бодат во очи. :pos2:
 

iggo_s

.. sangre blanca en mis venas!
Член од
30 јуни 2009
Мислења
1.388
Поени од реакции
1.077
Одличен вовед.. Честито нова тема.

Hala Madrid!
 
Член од
23 ноември 2009
Мислења
88
Поени од реакции
3
Супер вовед Манга, ај нека ни е со срека новава тема и да продолжиме со победите:smir:
 

$KOSTA$

Каталонец !!!
Член од
18 април 2007
Мислења
220
Поени од реакции
4
Ај честито нова тема:smir: се гледаме на Ел Класико :helou::helou:
 
S

StereoLove

Гостин
Честитки за новата тема а и за фантастичната победа.:smir:
 
Член од
23 ноември 2009
Мислења
88
Поени од реакции
3
Честито нова тема. За многу години нека е :smir:

Фала Фосил, ај па Јуве да се среди и да се пласираат во Лига на Шампиони другата година :helou:
 

Кирца

Монк
Член од
7 април 2008
Мислења
7.044
Поени од реакции
2.289
Нека ни е честито новата тема.Многу титули да прославиме,многу победи.
 

LaVista

Traumatic Playground
Член од
31 јануари 2007
Мислења
4.182
Поени од реакции
957
Нека е честита новата тема, па да развиваме добра дискусија овде :)
 
Член од
18 јуни 2009
Мислења
2.194
Поени од реакции
1.406
Ај нека ни е честито новава тема па со титула во Ла Лига да ја започнеме
Иначе браво Манга супер вовед ... па со помин нека е:tv:
 

@Lbaneso

Лаеш НЕ касаш !
Член од
19 ноември 2009
Мислења
2.387
Поени од реакции
758
Честито нова тема жешко ке биде на Ел Класико :smir:
 
Член од
18 март 2010
Мислења
375
Поени од реакции
11
cestitki i za pobedata i za temava! :smir:
 

Ilumious

Патник, педер, поет, администратор, масон
Член од
29 јануари 2007
Мислења
83.188
Поени од реакции
190.148
Честитки за новата тема :)
 
Член од
10 декември 2009
Мислења
534
Поени од реакции
87
Нека ни е честита 10 победа во низа, 9 победа со постигнати 3 или повеќе голови.
Исто така нека ни е со среќа новата тема, ВОВЕДОТ Е СТРАШЕН.
 

VENOM

تعيش حياتك بالطريقة التي
Член од
5 октомври 2008
Мислења
1.664
Поени од реакции
535
Супер е воведот можеби фалело уште ова
 
Статус
Затворена за нови мислења.
На врв Bottom