Фан Клуб: Реал Мадрид

Статус
Затворена за нови мислења.
Член од
21 септември 2008
Мислења
14.125
Поени од реакции
12.922
Докторите даваат 80% шанси дека Пепе ќе може да настапи на Светското првенство. клик

И да, среќен роденден 108 роденден Реал Мадрид, да дочекаме уште многу радости.
 
Член од
3 мај 2008
Мислења
849
Поени од реакции
40
Ајде среќен роденден нека ни е,многу титули ,победи и среќа за нас фановите и голем нека расне.
 

Шурикен

Hard Core !
Член од
8 ноември 2008
Мислења
6.559
Поени од реакции
4.072
108 години постоење. Нека се множат, вечни да се. :Real:
 
Член од
10 декември 2009
Мислења
534
Поени од реакции
87
6 MARZO 1902 - 6 MARZO 2010: 108 AÑOS JUNTOS
 

moni <3 real

ти никад нема да влезеш.
Член од
27 јуни 2009
Мислења
1.466
Поени од реакции
667
Ајде ајде да се множат, да си дочекаме заедно уште многу победи и титули и заедно да си славимеееее!!!!!:back:
 
Член од
29 ноември 2008
Мислења
5.970
Поени од реакции
3.574
Среќен нека ни е роденденот. Само барам 2 победи на следните 2 натпревари. За другото е лесно :)
 

Johnny B

Психопат
Член од
15 февруари 2010
Мислења
11.069
Поени од реакции
9.676
Среќен нека ни е роденденот. Само барам 2 победи на следните 2 натпревари. За другото е лесно :)
ne mislis deka baras mnogu ???? :pos2::pos2: I aj neka vi e sreken rodendenot :smir:
 

Кирца

Монк
Член од
7 април 2008
Мислења
7.044
Поени од реакции
2.289
Нека ни е среќен роденденот и утре поклон една победа против Севиња.
 
Член од
2 јули 2009
Мислења
495
Поени од реакции
83
Cumpleano Felis Real Madrid ! ! !
Ајде уште многу титули да освоиме, да се радуваме заедно со нашиот тим, играчите на клубот да му поклонат победа против Севиља и то...
 

SANCTIMONIOUS

Мејд Ин Мацедониа
Член од
21 март 2006
Мислења
1.302
Поени од реакции
9
Нека ни е среќен роденденот! Барем две титули годинава за роденденот да си дочекаме :)
 

SrRulz

Siempre Real Madrid
Член од
8 декември 2007
Мислења
4.845
Поени од реакции
221
Ај нека ни е среќен роденденот, и да славиме титула во ЛШ оваа година:wink:
 

BATISTUTA 9

Fiorentina-Partizan-Real
Член од
17 мај 2008
Мислења
2.085
Поени од реакции
266
И официјално, мојот воз стига у Ск у 18:47. Значи најкасно ако касни малку, до 19:00 би требало таму да бидам.
јас сум на 2-3 мин од железничка... еве и јас можам да дојдам таман први ќе се запознаеме :smir:
па ќе видиме после како шо да се организираме и кај да се чекаме со другите, а може и 4-5 пива да мавнеме додека ги чекаме другите :pos2:

и да не забораев среќен 108 б-деј ...
штета за севиља шо најде на ваков ден на гости да ни иде :pos2: али ние сме гостољубиви домакини за сите 11 ќе им дадеме по едно парче :tv:
 

klime7

vending
Член од
6 ноември 2007
Мислења
1.241
Поени од реакции
52
Ајде среќен да е роденденов, нека се множат победите и вечер како поклон нека биде превземањето на првото место во La Liga! :pipi:
 
Член од
23 ноември 2009
Мислења
88
Поени од реакции
3
Ај срекен роденден и од мене, барем уште толку време да ни е најдобар клубот и да ни се здрави и живи сите играчи, ХАЛА МАДРИД!
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Kajgana Shop

На врв Bottom