Фан Клуб: Реал Мадрид

Статус
Затворена за нови мислења.
Член од
27 ноември 2008
Мислења
5.535
Поени од реакции
4.026
ИГУАИН - Барселона е најдобриот тим во светот !?
очекувам некој во најскоро време да ми каже дека не е вистина ова?
E добро де, Игуаин ја кажал само вистината, моментално Барса е најдобриот светски клуб, сакал тоа некој да го признае или не, а дали ќе остане така ќе видиме на крајот во Мај.

Реал се засили одлично, веќе се уиграни најдобрите и и рЖе у врат на Барса.Не е спорно ич дека Реал почнува да гази, али има време, ќе видиме што се ќе се деси на крајот, има да се игра уште доста и според мене ова ќе биде најнеизвесната сезона во Примера, понеизвесна и од сезоната пред 3 години кога Реал и Барса имаа ист борј на бодови а Реал ја однесе титулата заради подобар мегусебен скор.:smir:
 

SANCTIMONIOUS

Мејд Ин Мацедониа
Член од
21 март 2006
Мислења
1.302
Поени од реакции
9
јас пак очекувам да не се појавуваш тука веќе, ако немаш што да кажеш ПАМЕТНО :helou:
Ај глеј си кокошките....
Имаш ти фан-клуб Фиорентина, нека не те интересира што се пишува за РЕАЛ и колку се ПАМЕТНИ нивните фанови !
Ако некој треба да ми забрани да пишувам на некоја тема, дефинитивно тоа најмалку си ти друже не само затоа што не си модератор или админ, ами и затоа што имам два пати поголем стаж од твојот на форумот !
 

ElNinho

Мадридиста!
Член од
17 јули 2009
Мислења
20.881
Поени од реакции
57.561
Полека со главата :smir:

Два пати ја имаш пишано истата формација. :)

Него, после натпреварот со Лион скоро сите викавте не е добра оваа формација. После натпреварот со Виљареал, кој го игравме со истата формација од Лион, никој не рече апсолутно ништо. Кога тепаме се е океј, кога губиме удри на самарот кога не можеш по магарето.
Дека не ја глеав... инаку :baeh: да пишев нешто ќе ме бомбардиравме. Додека не ме демантираат играчите стојам сеуште на ставот дека со 4-1-3-2 играме подобро отколку со 4-2-3-1.

ИГУАИН - Барселона е најдобриот тим во светот !?
очекувам некој во најскоро време да ми каже дека не е вистина ова?
Вистина е бе... дека изјавил тоа... а за болдираново....кхм... :pipi:
 

BATISTUTA 9

Fiorentina-Partizan-Real
Член од
17 мај 2008
Мислења
2.085
Поени од реакции
266
Ај глеј си кокошките....
Имаш ти фан-клуб Фиорентина, нека не те интересира што се пишува за РЕАЛ и колку се ПАМЕТНИ нивните фанови !
Ако некој треба да ми забрани да пишувам на некоја тема, дефинитивно тоа најмалку си ти друже не само затоа што не си модератор или админ, ами и затоа што имам два пати поголем стаж од твојот на форумот !
па баш такви као тебе со "толкав" стаж треба да има покултурен пристап... :pipi:
 

SANCTIMONIOUS

Мејд Ин Мацедониа
Член од
21 март 2006
Мислења
1.302
Поени од реакции
9
па баш такви као тебе со "толкав" стаж треба да има покултурен пристап... :pipi:
Ај кажи жити све кај виде некултурен пристап во првиот мој пост на претходната страница!
Кога сме кај културата... би требало да ми се извиниш, ако ја имаш барем мал процент воопшто...
 
Член од
18 јуни 2009
Мислења
2.194
Поени од реакции
1.406
Можеше едноставно да не му одговориш и немаше никој да се замара сеа, ќе останеше само на тоа
 
Член од
21 септември 2008
Мислења
14.125
Поени од реакции
12.922


Како изгледал шпанскиот весник Марка после најголемата победа на Реал над Барселона, 11 - 1. :)
 
Член од
18 декември 2009
Мислења
6.125
Поени од реакции
872


Како изгледал шпанскиот весник Марка после најголемата победа на Реал над Барселона, 11 - 1. :)
Хахахахахах
Кралските Убици
Уништување...како не се самоубиле сите до еден мам..... да им ја ....
 

Nikolic

Џентлмен
Член од
8 април 2008
Мислења
1.576
Поени од реакции
68
јас пак очекувам да не се појавуваш тука веќе, ако немаш што да кажеш ПАМЕТНО :helou:
Ај смири страсти малку и покажи малку респект...Не си воопшто компетентен ти да го бркаш Санктимониус кој што е мегу првите членови на фан клубов.Преку кур веке од такви како тебе што се доселија летото овде и ја расипаа квалитетната дискусија која се одвиваше...сега се што читам овде се мудрувања,мудрувања,мудрувања...и да во право е,има три пати поголем стаж од тебе овде!
 
Член од
23 јануари 2009
Мислења
10.640
Поени од реакции
2.504
Какви експерти сте сите,алал да ви е.Само најдете некоја друга тема за да ги искажете вашите натпросечни способности.
 

BATISTUTA 9

Fiorentina-Partizan-Real
Член од
17 мај 2008
Мислења
2.085
Поени од реакции
266
Ај смири страсти малку и покажи малку респект...Не си воопшто компетентен ти да го бркаш Санктимониус кој што е мегу првите членови на фан клубов.Преку кур веке од такви како тебе што се доселија летото овде и ја расипаа квалитетната дискусија која се одвиваше...сега се што читам овде се мудрувања,мудрувања,мудрувања...и да во право е,има три пати поголем стаж од тебе овде!
внимавај на својот речник...
збориш против најстариот навивач на реал дете... :kesa:
гледам сите колку имате респект :tapp: ако добро капираш сфати зошто ти ги цитирав овие горенаведени работи "мудрецу", не планирам да ти реплицирам веќе... поздрав
 
Член од
21 септември 2008
Мислења
14.125
Поени од реакции
12.922


Браќата утре ќе играат меѓу себе. Микел вс. Чаби Алонсо. :)
 
Член од
26 февруари 2008
Мислења
305
Поени од реакции
61
Смирете тензија и концентрирајте се на утрешниот натпревар.
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Kajgana Shop

На врв Bottom