Фан Клуб: Победа - Прилеп

Член од
23 јануари 2016
Мислења
2.141
Поени од реакции
5.492
anglicanecot kal malass koj stve go potpisale bil edna godina bez klub, a prethodno kaj eden od najotepanitd srpski vtoroligasi edna minuta ne zaigral, samo nekolku pati presedel na klupa.. a od anglija nema nitu eden nastap na transfermarkt i toa znaci deka nema igrano povisoko od 6. liga (pettata veke ja vodat).

ovoj mozda i ke vi plaka pari za da igra lol
 
Член од
21 јули 2022
Мислења
12
Поени од реакции
6
Ајде вие од Победа да кажите каков играч е тој Јошески и Филип Спиркоски, пишав у ФК Пелистер али нема многу инфо а ќе иди еден од двата кај нас така научив мада уште не е сигурно. Мислам дека е тој Филип Спиркоски. Каков играч е тој?
 
Член од
15 јули 2022
Мислења
95
Поени од реакции
36
Ајде вие од Победа да кажите каков играч е тој Јошески и Филип Спиркоски, пишав у ФК Пелистер али нема многу инфо а ќе иди еден од двата кај нас така научив мада уште не е сигурно. Мислам дека е тој Филип Спиркоски. Каков играч е тој?
Никаков играч 100минути ако има изиграно лани во втора лига , резерва цела сезона, таткому е нешто во Победа и го форсира со сила , имаат фатено некоја врска за да дојди во Пелистер.
 
Член од
10 јули 2011
Мислења
385
Поени од реакции
205
Ајде вие од Победа да кажите каков играч е тој Јошески и Филип Спиркоски, пишав у ФК Пелистер али нема многу инфо а ќе иди еден од двата кај нас така научив мада уште не е сигурно. Мислам дека е тој Филип Спиркоски. Каков играч е тој?
Не ми се верува мене да е тој, да не е Филип Димоски, тој можи да ви се најди за ротација не е лош за 2ра лига.
Автоматски споено мислење:

Деновиве гледам уште еден црнец зеле, шо сторија овие екипа за генг бенг ќе собера..башка и висок критериум ќе ни наметна кај жениве аман нека не се заигрува доста се.
 
Последно уредено:
Член од
1 април 2018
Мислења
2.056
Поени од реакции
4.031

Сега ги видов дури, на кој му е досадно нека ги отвори коментариве,јако смеење има :pos:
 
Член од
15 јули 2022
Мислења
95
Поени од реакции
36
Не ми се верува мене да е тој, да не е Филип Димоски, тој можи да ви се најди за ротација не е лош за 2ра лига.
Автоматски споено мислење:

Деновиве гледам уште еден црнец зеле, шо сторија овие екипа за генг бенг ќе собера..башка и висок критериум ќе ни наметна кај жениве аман нека не се заигрува доста се.
Двајца до сега а?
Автоматски споено мислење:


Сега ги видов дури, на кој му е досадно нека ги отвори коментариве,јако смеење има :pos:
Овај не се знај дали има играно фудбал.
 
Член од
10 јули 2011
Мислења
385
Поени од реакции
205
Вториов дали е само на проба или е земен дефинитивно не знам точно, најверојатно е на проба.
 
Член од
15 јули 2022
Мислења
95
Поени од реакции
36
Член од
30 август 2012
Мислења
3.294
Поени од реакции
5.495
Јас ќе ви кажам...
До 10-то коло ќе бидите во зона за опстанок и после ќе го избркате Бабунски .
Нема капацитет за тренер .
 

Goran Bt

локал патриот
Член од
28 јуни 2009
Мислења
8.873
Поени од реакции
7.257

Сега ги видов дури, на кој му е досадно нека ги отвори коментариве,јако смеење има :pos:
Бо толку се немам смеено времиња алаф да му е за коментарите а овај исто ко онак лај Брегалница поминал покрај стадион играч го прат тука а фацата му е врв сега да видиме дали ќе се покажи или ќе биди втор дел од Кофи шнајдерот

Sent from my CLT-L29 using Tapatalk
 
Член од
23 јануари 2016
Мислења
2.141
Поени од реакции
5.492
Јас ќе ви кажам...
До 10-то коло ќе бидите во зона за опстанок и после ќе го избркате Бабунски .
Нема капацитет за тренер .
abe pep i klopp da gi stavat kako treneri ke bidat pri dnoto so tie igraci. sepak babunski zabega ako zema takvi igraci pod dogovor koga ima podobri i kaj nas vo vtora.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom