Фан Клуб: Победа - Прилеп

Член од
1 април 2018
Мислења
2.037
Поени од реакции
3.997
C4ADD2A2-21FC-4165-B028-9C7847B1F415.jpeg

Кај виде пенал копилено само овде????На 1-1 поклон гол џубрина.
Автоматски споено мислење:

FD9BCACB-C781-4831-80AA-F9A07E29BCF4.jpeg
 
Последно уредено:
Член од
27 ноември 2007
Мислења
30.218
Поени од реакции
66.982
Какво тепање, засилени се Пандевци ќе ве победат сигурно.
Нема надежи за Победа, евентуално некаква трка со Скопје за бараж, ама не верувам дека ќе завршите пред нив.
 

Божино

4815162342
Член од
27 јуни 2007
Мислења
8.572
Поени од реакции
13.171
Gol razlika sred sezona a na kraj megusebni. Mnogu e bitno da ostanime pred Skopje utre za so niv da ja igrame doma. A posto igraat tie so gorcevci doma se plasam deka barem bod ke mu pustat i ke padnime nie na posledno mesto
Ја па мислев завршува сезоната.
 
Член од
7 август 2022
Мислења
74
Поени од реакции
53
подобро е да се биде последно место подобар распоред ќе имаме ако сме последни и скопје ни иди дома
 
Член од
14 јуни 2021
Мислења
153
Поени од реакции
272
подобро е да се биде последно место подобар распоред ќе имаме ако сме последни и скопје ни иди дома
Greska si pretposlednio igra doma so poslednio doma a spored momentalna tabela ako ostani ista kako pretposledni bi igrale doma so Skopje Rabotnicki Bregalnica Sileks Skupi
 
Член од
26 јануари 2020
Мислења
598
Поени од реакции
741
Јас не знам како имате мотивација да прајте калкулации шо и како и како би ве мотивирало да ги гледате, само ај. :D
 
Член од
14 јуни 2021
Мислења
153
Поени од реакции
272
Јас не знам како имате мотивација да прајте калкулации шо и како и како би ве мотивирало да ги гледате, само ај. :D
Brat kakva i da e Pobeda i treta liga da sme pak istive kalkulacii bi gi prael dali doma bi igrale so Konjari Bucin Senokos ili so Marena Obrsani Rosoman:):):Dposilno e od nas
Slobodno ajde do vecer ke se uveris deka sum vo pravo :D
 
Член од
26 јануари 2020
Мислења
598
Поени од реакции
741
Brat kakva i da e Pobeda i treta liga da sme pak istive kalkulacii bi gi prael dali doma bi igrale so Konjari Bucin Senokos ili so Marena Obrsani Rosoman:):):Dposilno e od nas

Slobodno ajde do vecer ke se uveris deka sum vo pravo :D

Јас сум толку изреволтиран шо нема никаква душа желба да се надигрува тимов и не можам.

Па ко бевме втора трета лига кој емоции ги имавме ко игравме со Кифило, Бурхан и Гешо. Влегува Кифило 85та минута клаваме уште два гола. :D


Сега ко низ гробишта да сум, па таму е погласно,че залај некое куче.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom