Фан Клуб: Победа - Прилеп

Член од
1 април 2018
Мислења
2.094
Поени од реакции
4.091
Хахаххахаха главни аквизиции ни се засилувања од Саса и Арсими, ебати и фудбал и се. Ај барем напаѓач е нека има ротација плус напред иако умрен играч.
 

OdMitico

Rajko Mitic
Член од
4 мај 2008
Мислења
1.368
Поени од реакции
312
Хахаххахаха главни аквизиции ни се засилувања од Саса и Арсими, ебати и фудбал и се. Ај барем напаѓач е нека има ротација плус напред иако умрен играч.
Kakva rotacija,se znaj napad Petejcuk 90+ min,zboruvame deka Skopje ke prael skopska koalicija za da se spasi,pa nie sami opstanokot im go poklonuvame na tacna
 
Член од
15 јули 2022
Мислења
102
Поени од реакции
39
Слабо мотивираност , слабо енергија како без желба да се игра како ради реда.
 
Член од
19 февруари 2023
Мислења
2
Поени од реакции
0
Ова изгледа многу лошо, немавме шут кон голот, нападот и средината се многу лоши, што е со тие нови играчи, зошто не играа?
 
Член од
14 јуни 2021
Мислења
165
Поени од реакции
302
Sram da mu e na site do eden 2500 publika imase tie eden sut na gol ne napraja. Debakl. Osven 2 3 igraci drugovo e za otpad isto trener kako da nemame. Toj Adili koj mu go donesol be? Pa coekon ne znaj da trca bukvalno cela tribina se iskinavme smeenje na ta kontrata ko svirna ofsajd.
I dobro kako mozi samo kaj nas da ne moza da gi registrira strancite?
 
Член од
7 август 2022
Мислења
103
Поени од реакции
75
слабо многу слабо ама не ни очекувам нешто од екипава испаднати сме реалноста е таја шо е колку пари толку музика
 
Член од
1 април 2018
Мислења
2.094
Поени од реакции
4.091
На трибина имаше 3ца црнци, а пред то беа и пред соблекувални. Не знам дали се на проба или потпишани. За другиве ми рекоја имало шанси за следно коло да се, ако не сигурно за тоа по 2 недели. Во секој случај не верувам дека нешто може да сменат во играва.

Од новиве Ферати не е лош му треба во форма само да влези, Лука добар, Стоименовски добар, Оцко ко влезе стабилизираше на средина и Јованов така така. Другото ѓубре.
 
Член од
7 август 2022
Мислења
103
Поени од реакции
75
На трибина имаше 3ца црнци, а пред то беа и пред соблекувални. Не знам дали се на проба или потпишани. За другиве ми рекоја имало шанси за следно коло да се, ако не сигурно за тоа по 2 недели. Во секој случај не верувам дека нешто може да сменат во играва.

Од новиве Ферати не е лош му треба во форма само да влези, Лука добар, Стоименовски добар, Оцко ко влезе стабилизираше на средина и Јованов така така. Другото ѓубре.
И Амос не е лош мислам дека Оцко Амос и Ферати треба да игра на средина
 
Член од
15 јули 2022
Мислења
102
Поени од реакции
39
Хајахахахах овие сите шо застанале жив ѕид како да немаја сила да скокна
 
Член од
15 јули 2022
Мислења
102
Поени од реакции
39
Филип Спиркоски и Стефан Спиркоски повторно на трансфермаркт ги има во Победа.
 
Член од
14 јуни 2021
Мислења
165
Поени од реакции
302
Hrabra borba vo odbrana steta so ne izdrzavme. Vaka da igrame nazad mislam mozime do bodoj posebno doma a napred pa posebna prikazna kolku sme sakati to cudo edno. Ne znam Luka kaj bese deneska sam Kudijan se borede kolku so mozi protiv 5 dusi. Isto top debi na maliov Kofiloski visok snazen stoper mozi da bidi nesto od nego. I Arizankoski ne bese los. A ovaj 20kava so mu pokloni gol trup ne znam koi bese.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom