Фан Клуб: Победа - Прилеп

Член од
14 јуни 2021
Мислења
162
Поени од реакции
275
Super izigraa za prv natprevar vo evropa plus sudiite garant ke gi pominite ovie deca i nekade pisese deka najdobrite mu zaminale od lani deka se oslabeni Coleraine a to deli deteto i pagase vo oci so debarmalci plus tie dvata vo karaorman da ne vi odeja pojaki ke bevte a golman zemete nekoj na lazna

Sent from my CLT-L29 using Tapatalk
2002 se tie vo karaorman a niv samo eden mu ima zaminato lani na polusezona. Todoroski ja iznese napred sam uste eden kako nego da imase i deneska gi tepavme. Isto od kaj nas i Debreslioski oko mi fati brat/bratuced na ovaj od Karaorman. Visoko silno dete na sredina dominirase i ja dade asistencijata za vtorio gol. Mislam deka sme podobri i odime ponatamu i tamu so bidi neka bidi protiv golem favorit.
 
Член од
1 април 2018
Мислења
2.054
Поени од реакции
4.025
Освен Симуновиќ и Петејчук, кои други се аут?
Бојан, Галески и Тодороски мислам нема да игра за да се одмора за среда. Плус Оцко од старт на сезона шо го нема.
 
Член од
15 јули 2022
Мислења
95
Поени од реакции
36
Можен состав за утре
Тофилоски
Хани Делов Џурковиќ Бошески
Рамани Амос Наумоски
Мазари Џејмс Тодоров
 
Член од
10 октомври 2009
Мислења
2.954
Поени од реакции
1.349
Бојан, Галески и Тодороски мислам нема да игра за да се одмора за среда. Плус Оцко од старт на сезона шо го нема.
Ја одложија во купот со Ѓорче, нема да се игра в среда.
 
Член од
26 јануари 2020
Мислења
709
Поени од реакции
933
Луѓе, ја мислам печени сме да не отфрла од лигава, на шо личи ова бе влегување во терен и молкнење и тепање бе?!

Да си бидиме реални сами си го бараме. :)
 
Член од
1 април 2018
Мислења
2.054
Поени од реакции
4.025
По кого мавнаја тие шо скокнаја виде некој?
 
Член од
1 април 2018
Мислења
2.054
Поени од реакции
4.025
3 класи се над нас нема шо тука. Дориев играчиште мајче ни еба. Како можи секој втор меч да примаме гол во последна минута од полувремето, толку да се неѓа концентравција па не знам шо че беше.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom