Фан Клуб: Пирин

Статус
Затворена за нови мислења.
П

Паспарту

Гостин
Vasil Petrov e trener, no i Jordan e uste vo rakovodstvoto.
фала ceza! добар тренер е јордан, барем овде во македонија со просечен тим како саса имаше супер резултати, после знам дека неколку години беше тренер на пирин ама незнаев дали сеуште е :) како и да е, супер резултати на почетокот на сезоната за пирин, дај боже така да продолжат, но реално гледано тешко дека цела сезона може да го издржи притисокот од цска, левски па и од литекс и локомотив, но нели се е можно и ништо не се знае :helou:
 
Член од
1 февруари 2007
Мислења
183
Поени од реакции
0
Levski - Pirin 1:1

A Grupa TOP 5

1. CSKA
2. Levski
3. Lokomotiv Sofia
4. Pirin
5. Slavia
 

Syn

^ Фабричка грешка
Член од
23 декември 2007
Мислења
24.773
Поени од реакции
23.771
Во согласност со останатите модератори, темите кои немаат свои фанови на форумов ке бидат под клуч, причината е очигледна, не се развива никаква дискусија освен билдање на постови со честитки .

Доколку некоја тема е ставена под клуч, а има член кој навива за истиот клуб и сака да постира на истата тогаш слободно нека исконтактира некој од модераторите на темата за Фудбал ( Димитар, Фантом, мене ) преку приватна порака па темата повторно ке биде отворена за дискусија, а до тогаш уште еднаш повторувам, :locked:.

п.с. Дискусија за некои од тимовите може да водите и на соодветните првенства, ништо не губите во случајов . :smir:
 
Статус
Затворена за нови мислења.
На врв Bottom