Фан Клуб: Партизан

Член од
5 септември 2009
Мислења
3.528
Поени од реакции
619
Незнам дали ги видовте дресовите за новата сезона?
 

Partizanen banditen

Психијатриски случај
Член од
24 август 2016
Мислења
5.606
Поени од реакции
16.592
И оваа "европска" црвена звезда мора да ја гураат судииве против далеку послабо буџетниот Партизан. Ке ви се врати кога тогаш
 
Член од
25 мај 2016
Мислења
419
Поени од реакции
663
И оваа "европска" црвена звезда мора да ја гураат судииве против далеку послабо буџетниот Партизан. Ке ви се врати кога тогаш
Svako zlo ima svoj kraj, i ovo ce se jednom lane zvati...
 
Член од
5 септември 2009
Мислења
3.528
Поени од реакции
619
Како само крадат свака година на дербињава па ова и у Саудиска Арабија у лигата нивна нема
 

Syn

https://www.youtube.com/watch?v=zBkuNpgACH0
Член од
23 декември 2007
Мислења
29.622
Поени од реакции
43.468

Ova samo tehnologija moze da go resi, nema sansa da tvrdis so sigurnost deka ova ne e gol, ali istoto vazi i za obratnata situacija. Ja vcera bev ubeden deka ne e gol, ama posle ovaa snimka od tribini, pa i ne bas, mozebi i bese.
 
Член од
3 ноември 2009
Мислења
1.539
Поени од реакции
748
Теории на заговор еден куп. Не знам дали гледаме со исти очи, ама ова беше чист гол. На страна моабетот дека Звезда не го заслужи голот и дека Партизан беше далеку подобар противник.
 

Partizanen banditen

Психијатриски случај
Член од
24 август 2016
Мислења
5.606
Поени од реакции
16.592
Урко брат, затоа циганите и целата лига не ја сакаат видео технологијата, бидејќи лесно можат да крадат преку офсајди, пенали, непостоечки фаули, "голови" како оној кога топката ја извади скоро од трибините, вакви ситуации исто. Едноставно луѓето од Партизан уште прв ден беа за воведување на вар (За која и јас имам мислење дека говнава можат да крадат кога и ако сакаат, бидејќи има милион начини за тоа), а овие сите како пички се противеа. Кога на Светско Србија беше украдена тогаш сите прдеа за вар, за потоа пак да заборават на него. Врв на нивниот цинизам е кога тренерот "бараше" вар вчера на прес конференцијата под притисок, а меѓу првите беше против тоа. А инаку како него и уште некои функционери вчера беа сигурни дека виделе гол, а не го видоа голот против Краснодар кога топката влезе цел метар и потоа излезе
 
Член од
19 септември 2009
Мислења
5.081
Поени од реакции
4.932
Урко брат, затоа циганите и целата лига не ја сакаат видео технологијата, бидејќи лесно можат да крадат преку офсајди, пенали, непостоечки фаули, "голови" како оној кога топката ја извади скоро од трибините, вакви ситуации исто. Едноставно луѓето од Партизан уште прв ден беа за воведување на вар (За која и јас имам мислење дека говнава можат да крадат кога и ако сакаат, бидејќи има милион начини за тоа), а овие сите како пички се противеа. Кога на Светско Србија беше украдена тогаш сите прдеа за вар, за потоа пак да заборават на него. Врв на нивниот цинизам е кога тренерот "бараше" вар вчера на прес конференцијата под притисок, а меѓу првите беше против тоа. А инаку како него и уште некои функционери вчера беа сигурни дека виделе гол, а не го видоа голот против Краснодар кога топката влезе цел метар и потоа излезе
Брате ти си болан дечко, на прес милоје кажа дека е за гол лајн технологија или како и да се вика, додека за вар кажа дека прво сака да види како ке изгледа во соседството бидејќи сумња дека на секои 30 секунди ке се тражи ВАР, друго нели можете да признаете еднаш дека беше гол, да бевте подобар противник заслуживте да победите , но фудбалот ја мина линијата, друго никако не го спомнувате пеналот врз боќко баш во ситуација при голот... Туку сите како навиени плачопичкувате веќе цел ден, али што да се прави кога главен пропагандист ви е жоц пантиќ једини најурени јеховини сведок, углавмо овој у стручну литературу се назива психијатриско поремеќење.
Са вама увек комедија. Па уште и спомнува краснодар , ти повеќе памтиш звездини утакмици од колку на гробиштава.
 

Partizanen banditen

Психијатриски случај
Член од
24 август 2016
Мислења
5.606
Поени од реакции
16.592
Брате ти си болан дечко, на прес милоје кажа дека е за гол лајн технологија или како и да се вика, додека за вар кажа дека прво сака да види како ке изгледа во соседството бидејќи сумња дека на секои 30 секунди ке се тражи ВАР, друго нели можете да признаете еднаш дека беше гол, да бевте подобар противник заслуживте да победите , но фудбалот ја мина линијата, друго никако не го спомнувате пеналот врз боќко баш во ситуација при голот... Туку сите како навиени плачопичкувате веќе цел ден, али што да се прави кога главен пропагандист ви е жоц пантиќ једини најурени јеховини сведок, углавмо овој у стручну литературу се назива психијатриско поремеќење.
Са вама увек комедија. Па уште и спомнува краснодар , ти повеќе памтиш звездини утакмици од колку на гробиштава.
Прво и прво не улетују у ваш фан клуб па да ви коментирам објаве на ваши чланови, што покажуе кој е и колко искомплексиран. Друго не га правдајте безвезе кд се виде дека е безобразан и неписмен коњ и плус јавно викаше порано дека не е за вар. Треќо никој не га спомна пантиќа. Четврто имате најскуп тим у историју на српски фудбал и па ви помагав судие, мене би ме било срамота да сам на ваше место и тој да ви коментирам по фан клуб, посебно што ве уништисмо. Пето тој сс Краснодар е брука за сви времиња и треба за тој да се одговара. Шесто И за крај викаш пенал, а?
А што ке кажеш за овуј ситуацију кд му удара бокс боаќе на Марковиќа? penal.jpg
 
Член од
19 септември 2009
Мислења
5.081
Поени од реакции
4.932
Прво и прво не улетују у ваш фан клуб па да ви коментирам објаве на ваши чланови, што покажуе кој е и колко искомплексиран. Друго не га правдајте безвезе кд се виде дека е безобразан и неписмен коњ и плус јавно викаше порано дека не е за вар. Треќо никој не га спомна пантиќа. Четврто имате најскуп тим у историју на српски фудбал и па ви помагав судие, мене би ме било срамота да сам на ваше место и тој да ви коментирам по фан клуб, посебно што ве уништисмо. Пето тој сс Краснодар е брука за сви времиња и треба за тој да се одговара. Шесто И за крај викаш пенал, а?
А што ке кажеш за овуј ситуацију кд му удара бокс боаќе на Марковиќа?Прегледај го приврзокот 197191
ау брате ти си за озбиљно посматрање, бокс а?. друго тој сс краснодар никој од нас не кажа дека не е гол, гол ко суза чист.
Треќо, не га памтиш пенал на краснодар?
Четвртто, најде еднога господина како Милојевиќа да га условуеш сс коњ, а човек е прво професионалац, друго џенлмен кој га поштуе партизана као ривала, тој е исто како за Сашу Илиќа ми да викамо дека е стока, а 90 посто од делије имав огроман респект према њега.
Петто, у твој фан клуб ти спомнуеш утакмицу Звезда Краснода, и тебе те боли што за Краснодар нема признаено гол и наравно одма е вучиќ крив и помагав и у европу судије, па затој ти и коментирам у твој фан клуб.
И за на крај, разлика меѓу вас и нас е тој што ми кд дадесмо нерегуларан гол никој не негираше пола метар беше у гол аут, али кд дадемо сумњив гол кој што е пола метар позади гол линију ви сс тој неможете да се помирите и одма почнуе оркестрирано вучиќ, удба, биа, миа, илуминати, масони и тако даље... ја озбиљно мислу дека сте сс нарушено здравје.
 

Harry Potter

Imperius
Член од
14 септември 2005
Мислења
2.548
Поени од реакции
1.541
има ли некој инфо за настапите на Партизан на Вуко Каров турнирот во Кавадарци? исто и за филијалата Телеоптик. тоа е некаде периодот од 1998 до 2002.
 
Член од
17 март 2017
Мислења
316
Поени од реакции
513
Која дно сезона е оваа.И од Вождовац да се губе. :facepalm:
 

Partizanen banditen

Психијатриски случај
Член од
24 август 2016
Мислења
5.606
Поени од реакции
16.592
Не е сезона дно, него клуб е у незавидну ситуацију од много ствари. Изгледа Бата ке си иде, а бомбаша боли га кур да си поднесе оставку. Да цркне цела управа без Профу да Бог да[DOUBLEPOST=1552254059][/DOUBLEPOST]Едит: Бата поднел оставка, Бог нека ни е на помош. Кој знае кого ке устоличат на тренерското место...
 
Последно уредено:
Член од
17 март 2017
Мислења
316
Поени од реакции
513
Недела со Пролетер крај на кариерата за капитенот
873 натпревари
240 голови
11 титули
6 купа
22 се повлекува од клубот јер је Сале само један
60699800_2211218722302213_7848555758479212544_n.jpg 14520346_592025437589413_5139897747845247020_n.jpg
 

Kajgana Shop

На врв Bottom