Фан Клуб: Партизан

GROBAR1986

САМО ПАРТИЗАН
Член од
16 септември 2007
Мислења
627
Поени од реакции
92
На кратко: за разлика од прошлата сезона оваа се гледа ако ништо друго ОГРОМНА БОРБЕНОСТ ГИНЕЊЕ ЗА СЕКОЈА ТОПКА и тоа ме радува многу!За самата утакмица неам шо да кажам оти кога некој ке паркира (ке се сложеме сите) не еден него два автобуса пред голот многу е тешко да се игра па кој сака нека е!Дринчич ора по цел терен алал вера :cuc: Шкулетич добар, Вуличевич ја мислам може со Обрад.Малбашич е посебна приказна дрво невидено Џиги не го коментирам он е психијатриски случај те дигне до небо па те тресне од земја али КАПА ДОЛЕ ЗА ГОЛОТ!!!!!
НЕ ДАМО БРЕ ТИТУЛУ ЦИГАНИМАААА!!!!:mad::mad::mad::mad::mad::mad::mad::mad:
 
Член од
24 март 2012
Мислења
648
Поени од реакции
718
Партизан Војводина 1:1, многу назад нашиве се повлекоја... мада сепак, резултат си е резултат, непостоечки пенал му досудија, пак сме украдени....
Како и да е не се даваме, има време уште многу, 3 бодови не се ништо...интересно ми е циганиве што се радуваат и се надеваат на титула :facepalm: :vozbud:
Денот кога ќе му дојде крај на сите надежи... 26 април!
ДОШО ЈЕ КРАЈ МОЈ ЦИГАНЕ, НИШТА ОД ТИТУЛЕ НИ ОВЕ ГОДИНЕ!
 

GROBAR1986

САМО ПАРТИЗАН
Член од
16 септември 2007
Мислења
627
Поени од реакции
92
ЗНАЧИ У НЕДЕЛАТА ПРАВЕВ СВАДБА:vozbud::vozbud::vozbud:А У САБОТАТА ДОБИВ НАЈ УБАВ СВАДБЕН ПОКЛОН!!!!ИМА ЛИ НЕШТО ПОУБАВО!!!!:icon_lol::icon_lol:ФАЛА ТИ ПАРТИЗАНЕ
 

chipicaoo

unknown
Член од
11 септември 2011
Мислења
763
Поени од реакции
873
Отето проклето и да се врати титулата што кај што и е место.
 
Член од
24 декември 2007
Мислења
12.694
Поени од реакции
4.520
Супер утакмица и ми се свиѓа како изигра Партизан
промашија убави шанси можеше и полесна победа..Циркович како е погоден екстра играч да се вратат повредениве доста подобро ќе биде.

 
Член од
5 септември 2009
Мислења
3.528
Поени од реакции
619
промашија убави шанси можеше и полесна победа..Циркович како е погоден екстра играч да се вратат повредениве доста подобро ќе биде.

Важно се победија цганите другото не е релевантно ;)
 

Kajgana Shop

На врв Bottom