Фан Клуб: Наполи

gooner4life

Arsenal-Maniak
Член од
11 јули 2008
Мислења
7.037
Поени од реакции
1.567
Да ти кажам во првото (цело) полувреме само во една гол шанса влезе и ја утна се исплетка во ножината, и после беше сменет во 50 минута ... така да сметај во 50 мин само во 1 гол шанса влезе и тоа се исплетка самиот..
Како проаѓаат сезониве се некако по слабо и по слабо се прикажува некако а? :/
Но сепак, за Македонец...освои доволно работи, сега сезонава гледам некој бар куп (Италијански/Уефа) кај него ќе заврши исто така... и доста му е може комотно да се пензионира потоа :pipi:
 
Член од
25 јули 2010
Мислења
7.382
Поени од реакции
2.398
Како проаѓаат сезониве се некако по слабо и по слабо се прикажува некако а? :/
Но сепак, за Македонец...освои доволно работи, сега сезонава гледам некој бар куп (Италијански/Уефа) кај него ќе заврши исто така... и доста му е може комотно да се пензионира потоа :pipi:
ами сеа се наполни со пари и сеа не му се игра ,така оди то .. нема мотивација :) и сеа пак си зема добра платичка , Наполи има слаба клупа мора да има алтернатива (ако се смета Пандев за то :D ) и ќе го држат секако.. и плус не се слаба екипа, кај ку*о ќе оди Пандев ако не овде?
 
Член од
15 март 2010
Мислења
5.861
Поени од реакции
6.367
idete i site frlete se vo Vardar ... napoli be lugje c c c cc c , zosto ne si napravite fan club Pandev(seljak) i tolku , tamu si pisuvajte kolku sakate , ako dogodina pandev zavrsi vo Anzi , vie za Anzi li ke bidete ?
И во Ф.К Три Чешми од село Штука да оди ,ке повлече фанови .Тоа е факт. Пандев е сила бе ало . Ти како фан на баерн најдобро треба да го знаеш тоа.
 
С

сашенко

Гостин
Како проаѓаат сезониве се некако по слабо и по слабо се прикажува некако а? :/
Но сепак, за Македонец...освои доволно работи, сега сезонава гледам некој бар куп (Италијански/Уефа) кај него ќе заврши исто така... и доста му е може комотно да се пензионира потоа :pipi:
Никогаш не е доволно за МАКЕДОНЕЦ немој така.Следна дестинација Барселона (можда за одмор само:pos:)
 
Член од
5 април 2011
Мислења
1.915
Поени од реакции
924
што бе нема мотиви... има и тоа какви мотиви дечкото, дали и 70 гола има дадено у кариерата... финтата е што не го бива!
немал мотиви, небаре праиме муабет за роналдињо или ван нистерлој
 
  • Ми се допаѓа
Reactions: Syn
Член од
14 август 2010
Мислења
782
Поени од реакции
497
forza napoli...ova godina e nivna po dolgo vreme kadarni se za titula....
 

gooner4life

Arsenal-Maniak
Член од
11 јули 2008
Мислења
7.037
Поени од реакции
1.567
Никогаш не е доволно за МАКЕДОНЕЦ немој така.Следна дестинација Барселона (можда за одмор само:pos:)
Македонскиот Рушту? Ќе дојде, еднаш можеби ќе влезе на теренот другото време само камерите ќе го проследуваат по клупи и загревање покрај терените... и сепак ќе биде ѕвездата ? Хмм... не е овој Рушту сепак, тој беше легенда :LOL:
 
Член од
27 јуни 2008
Мислења
9.024
Поени од реакции
5.947
Наполи и Арсенал најдобри клубови......Оваа година во Италија освојува Наполи :icon_lol:
Тешко годинава па и до година Наполи да го дигне скудетото.Едноставно ‘‘кратката‘‘ клупа си го прави своето.
 
Член од
26 октомври 2011
Мислења
1.605
Поени од реакции
1.166
Тешко годинава па и до година Наполи да го дигне скудетото.Едноставно ‘‘кратката‘‘ клупа си го прави своето.
Точно али ипак не треба да се губи надеж уште е почеток но ќе видиме како ќе каже крајот :)
 
Член од
26 октомври 2011
Мислења
1.605
Поени од реакции
1.166
Ајде Наполи очекувам победа од вас :) не ме разочарувајте :love:
 

Kajgana Shop

На врв Bottom