Фан Клуб: Манчестер Јунајтед

ManUtdChampions

Lleyton Hewitt
Член од
5 февруари 2009
Мислења
32.372
Поени од реакции
42.563
Марсијал ја пропупти пола сезона веќе, уште не знам точно каква повреда има.
 
Член од
9 октомври 2012
Мислења
2.922
Поени од реакции
1.479
Моментално сите тие што се повредени мислам дека фолаат, прв Џонс, а Марсијал сака прв напаѓач да е или друго нешто го мачи, мислам дека со Сити играше последно 20тина минути, не ни видов дека покажа знак дека е повреден , како ли се повредил.
 

bobipp

Let's cook!
Член од
15 август 2008
Мислења
11.659
Поени од реакции
6.525
Мене ми е најчудно за де Бек. Човекот не ни игра, а фаќа повреди што траат со недели и месеци o_O. Чисти продавај таму таквите џаболебари кога гледаш нема аир од нив.
 

faraon

БОГ
Член од
31 јануари 2007
Мислења
18.371
Поени од реакции
21.915
Што да се каже за Марсијал вечито повреден а имаше потенцијал да биде меѓу најдобрите напаѓачи ама пуста мрзливост и незалагање плус повреди си го направија своето..

Џонс на секој трансфер период е автоматски повреден :D.

За Роналдо егоистот несакам да коментирам ама неможам да не кажам два три збора..Фергусон за вакви работи отказ даваше ( читај Рој Кин ) ако почувствуваше дека некој играч мисли дека е повеќе од клубот и прави проблеми во тимот веднаш го продаваше такви примери беа Бекам, Нистелрој..

Роналдо е едно никакво егоистични лигле што порано си оди од Јунајтед тоа подобро и за клубот и за него..Го почитував бев многу среќен кога се врати ама од оваа што го прави имам чувство на одбивност спрема него, фацата му ја мразам..
 
Член од
5 февруари 2009
Мислења
7.386
Поени од реакции
3.808
Џонс мислам дека никој не би го ни купил, а кога ќе му истече договорот ќе замине во Чемпионшип или во нисколигаш.
 

dantemkd

demon hunter
Член од
5 јануари 2013
Мислења
8.527
Поени од реакции
7.116
Глеј договорот му е до јули али имаме опција да го продолжиме уште една година. :D
 
Член од
24 јануари 2015
Мислења
1.737
Поени од реакции
1.163
Глеј договорот му е до јули али имаме опција да го продолжиме уште една година. :D
Нема да го продолжиме само во случај да потпише нов. Доживотен.

Sent from my SM-G991B using Tapatalk
 
Член од
12 декември 2010
Мислења
9.847
Поени од реакции
10.442
Што да се каже за Марсијал вечито повреден а имаше потенцијал да биде меѓу најдобрите напаѓачи ама пуста мрзливост и незалагање плус повреди си го направија своето..

Џонс на секој трансфер период е автоматски повреден :D.

За Роналдо егоистот несакам да коментирам ама неможам да не кажам два три збора..Фергусон за вакви работи отказ даваше ( читај Рој Кин ) ако почувствуваше дека некој играч мисли дека е повеќе од клубот и прави проблеми во тимот веднаш го продаваше такви примери беа Бекам, Нистелрој..

Роналдо е едно никакво егоистични лигле што порано си оди од Јунајтед тоа подобро и за клубот и за него..Го почитував бев многу среќен кога се врати ама од оваа што го прави имам чувство на одбивност спрема него, фацата му ја мразам..
Ептен се напаливте на некој што требаше да биде резерва, некако ептен ко да имавте очекувања од него
Мене ми е ептен мех дека клубот не зависи од него, плус сега со санкцијава ке им се даде до знаење на младиве дека еден Роналдо јаде казна а не па они
 

bobipp

Let's cook!
Член од
15 август 2008
Мислења
11.659
Поени од реакции
6.525
Најјакиот можен состав. Да е здрав Марсијал би го играл пред Рашфорд, толку, друго не би менувал.
 

Ryan Giggs

tearing you apart since 1991
Член од
27 мај 2009
Мислења
11.421
Поени од реакции
20.125
Моментално покажуваме класа фудбал над Челзи, а така вика и статистиката односно поседот е 70%-30% за нас.
 

GavolRulz

hippopotomonstrosesquipedaliophobia
Член од
23 март 2008
Мислења
12.602
Поени од реакции
11.144
Моментално покажуваме класа фудбал над Челзи, а така вика и статистиката односно поседот е 70%-30% за нас.
Санчо ја еба играта, заспан е на цело..
 
Член од
12 декември 2010
Мислења
9.847
Поени од реакции
10.442
Ако не да го продадевме Раш? хехехеххе
Автоматски споено мислење:

Стварно не гледам како Митрович би играл пред Раш и Марсијал
 

Kajgana Shop

На врв Bottom