Фан Клуб: Манчестер Јунајтед

Член од
24 јануари 2015
Мислења
1.737
Поени од реакции
1.163
До кај дојде светов. Да се радува човек на 5-то место.

Sent from my SM-G960F using Tapatalk
 
Член од
7 декември 2019
Мислења
4.633
Поени од реакции
8.205
До кај дојде светов. Да се радува човек на 5-то место.

Sent from my SM-G960F using Tapatalk
Светов си е на место, Јунајтед е отиден до ѓавола :(
Самото играње во ЛШ е успех, прашање е дали таков луксуз му треба на тимот кој е топло ладно, додуше више ладно него топло!
Само прашање број два е, ќе успее ли овој тим до петто место? Имам чувство и седмото да води во ЛШ ние осми ќе бидеме!
 
Член од
25 јануари 2005
Мислења
5.274
Поени од реакции
4.156

Сега гледам дека фејк било. Тоа саатчето на профилот ми заличи како верифициран.
 
Член од
3 февруари 2019
Мислења
2.483
Поени од реакции
4.135

Сега гледам дека фејк било. Тоа саатчето на профилот ми заличи како верифициран.
Не ме заебавај, од каде само го ископа овој акаунтот :pos: Рандом психич, фан на Сити, исфрустриран од банот шо го јадоја си игра со фотошоп
 
Член од
14 април 2012
Мислења
31.411
Поени од реакции
62.008
Искачаат вести од tier 2 новинари дека е решено Оле да си оди, само не е прецизирано кога.

Дур не пише некој од повлијателните, ова е со голема доза на резерва. По мое, ке добие до крај на сезона.
 
Член од
3 февруари 2019
Мислења
2.483
Поени од реакции
4.135
За разлика од прошлите тројца, сега ситуацијата е малце поразлична со тоа што цела соблекувална и голем дел од фан базата е зад Оле. Сепак едина шанса за спас му е место во ЛШ, доколку обезбеди ЛШ мислам дека нема шанса да го гибат..

 
Последно уредено:

chef_cook

._perlous
Член од
25 октомври 2011
Мислења
4.294
Поени од реакции
13.156
читав една статија дека можно е да му се земат титулите на сити од 2012 и 2017,ако е така ќе си лапаме уште две титули
 
Член од
19 март 2011
Мислења
12.750
Поени од реакции
13.966
читав една статија дека можно е да му се земат титулите на сити од 2012 и 2017,ако е така ќе си лапаме уште две титули
Шо знам ја никад не би ги броел тие како титули. Ај да освоеле со местење утакмици па да им се одземат ама вака некако тапа е.
Она АГУУУЕЕЕЕРООООО колку и да го мразам кога ќе во видам/слушнам сепак е еден од најдобрите моменти во историјата на ПЛ, ако не и најдобар.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom