Фан Клуб: Манчестер Јунајтед

Ilumious

Патник, педер, поет, администратор, масон
Член од
29 јануари 2007
Мислења
84.962
Поени од реакции
195.489
звучи невозможно а Фрос сакаше уште зимава да се пазари


Sent from my iPhone using Tapatalk
Да не си грешка нешто? Памтам пастирав изјава од Брендан дека нема да можат уште долго да го држат во Лестер и парафразирано алудираше на Јунајтед. Инаку секако дека го сакам кај нас, нема збор.
 
Член од
12 декември 2010
Мислења
9.847
Поени од реакции
10.442
Да не си грешка нешто? Памтам пастирав изјава од Брендан дека нема да можат уште долго да го држат во Лестер и парафразирано алудираше на Јунајтед. Инаку секако дека го сакам кај нас, нема збор.
мислам повеќепати го имаш спомнувано е сега кога негираш ни јас несум сигурен дека си сакала уште зимава ама така нешо у сеќавање ми останало


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Член од
7 декември 2019
Мислења
4.633
Поени од реакции
8.205
Има инфо кој си р'чкал во телефонот додека Кин им зборувал во соблекувална или патка е веста?
 
Член од
14 април 2012
Мислења
31.411
Поени од реакции
62.008
Па не е потврдено дека воопшто бил на тренингот. Веста има 2 страни, добрата, што Оле почнал да се служи со тактиките на стариот, лошата, што требало некој друг да им каже колку е битно да играат константно.

Ова дека некој чепкал на телефон, или не му обраќал пажња дур овој зборел, да беше точно, до сега сигурно ке избиеше како скандал, зашто не верувам дека Кин би му преќутел, кој и да бил.
 
Член од
10 декември 2010
Мислења
6.259
Поени од реакции
7.263
:eek:
Автоматски споено мислење:


Иако беше лабилен Виктор на моменти, тука спаси чист гол.Друга утакмица ќе беше да примевме гол тука.
 
Последно уредено:
Член од
10 декември 2010
Мислења
6.259
Поени од реакции
7.263
1575986584777.png

Од оваа перспектива, Рашфорд го шие Роналдо во теорија.Во пракса, Роналдо поголем импакт имаше врз целокупната игра до овој период, додека го подобруваше финишингот.
 

bobipp

Let's cook!
Член од
15 август 2008
Мислења
11.659
Поени од реакции
6.525
Прегледај го приврзокот 224878

Од оваа перспектива, Рашфорд го шие Роналдо во теорија.Во пракса, Роналдо поголем импакт имаше врз целокупната игра до овој период, додека го подобруваше финишингот.
Ми се допаѓа како се развива Рашфорд досега. Допрва треба да се развие и да стане топ напаѓач. Со 22 год треба да сме презадоволни досега од неговиот придонес.
 
Член од
26 јануари 2009
Мислења
7.494
Поени од реакции
6.120
Одличен играч е Медисон, нема збор но колку се исхајпани он и Санчо од фановите на Јунајтед ко божем се работи за Робен и Снајдер во најдобри денови. Имаат голем потенцијал момците, и да не се разбереме погрешно, би сакал и јас да ги видам во наш дрес но и подокажани играчи не се снајдеа најдобро кај нас така да намалете очекувања малку. Настрана тоа што двајцата ќе не коштат 200 милиони најмалку и многу веројатно дека ни еден нема да заврши кај нас. :D

Како алтернативи би ги земал Ван де Бек и Зијеш. Веројатно би ги земале за пола цена од гореспоменатите а во најмала рака се на исто ниво. Е британци не се.
 

Morgan Freeman

Немодератор
Член од
23 април 2010
Мислења
2.921
Поени од реакции
4.366
Одличен играч е Медисон, нема збор но колку се исхајпани он и Санчо од фановите на Јунајтед ко божем се работи за Робен и Снајдер во најдобри денови. Имаат голем потенцијал момците, и да не се разбереме погрешно, би сакал и јас да ги видам во наш дрес но и подокажани играчи не се снајдеа најдобро кај нас така да намалете очекувања малку. Настрана тоа што двајцата ќе не коштат 200 милиони најмалку и многу веројатно дека ни еден нема да заврши кај нас. :D

Како алтернативи би ги земал Ван де Бек и Зијеш. Веројатно би ги земале за пола цена од гореспоменатите а во најмала рака се на исто ниво. Е британци не се.
Од холандската лига не виреат играчи кај нас. Последен беше РВН, ако не се лажам.
ЕДИТ: И Парк.
 
Член од
10 декември 2010
Мислења
6.259
Поени од реакции
7.263
Халанд бациња, типот личи на тој русинот од Роки.Пребрз, динамичен и експлозивен плус карактер е.Си ги шета дефанзивите ко на Фифа да е, шут исто вади нереален.У Премиер сигурно нема да пројде лесно, ама ако напредува ќе биде страшен играч.
 

DimceY

Jimmy
Член од
20 ноември 2007
Мислења
5.688
Поени од реакции
5.306
Халанд бациња, типот личи на тој русинот од Роки.Пребрз, динамичен и експлозивен плус карактер е.Си ги шета дефанзивите ко на Фифа да е, шут исто вади нереален.У Премиер сигурно нема да пројде лесно, ама ако напредува ќе биде страшен играч.
Erling Braut Haland Drago the third :pos: :pos:

Sent from my SM-G960F using Tapatalk
 
Член од
26 јануари 2009
Мислења
7.494
Поени од реакции
6.120
Халанд бациња, типот личи на тој русинот од Роки.Пребрз, динамичен и експлозивен плус карактер е.Си ги шета дефанзивите ко на Фифа да е, шут исто вади нереален.У Премиер сигурно нема да пројде лесно, ама ако напредува ќе биде страшен играч.
Вчера го гледав прв пат (освен на јутјуб) не ми остави никаков впечаток. Ама затоа имат еден кореец е ваљда, Хванг. Дечкото е прав Сон. Изгази вчера, го имаше секаде. Полушпиц игра мислам. Исто имаат еден многу добар црнец во средина, Мвепу.
Халанд ништо посебно, но сепак е 19 години така да не би му судел од еден меч.
Автоматски споено мислење:

Од холандската лига не виреат играчи кај нас. Последен беше РВН, ако не се лажам.
ЕДИТ: И Парк.
Освен Депај и Блинд не ми текнува некој да сме земале од таму. А ни еден од двајцата не е класа играч па да кажеме не вирееле кај нас па подоцна изгазиле во голем клуб.
 
Последно уредено:

Kajgana Shop

На врв Bottom