Фан Клуб: Манчестер Јунајтед

Член од
21 ноември 2007
Мислења
10.654
Поени од реакции
9.235
Роналдо ис каминг хом

Sent from my SM-A310F using Tapatalk
 
Член од
7 октомври 2011
Мислења
9.377
Поени од реакции
11.748
Сеа за сеа не гледам како ќе завршиме втори во група со Валенсија и Јувентус
До кое дереџе стигнав.
 
Член од
21 ноември 2007
Мислења
10.654
Поени од реакции
9.235
?


Sent from my iPhone using Tapatalk
Во група за ЛШ сме со Јувентус, Валенсија и Јанг Бојс.
За брзо ќе се знае и распоредот на натпревари, но ЛШ стартува за 3 недели.

Искрено посакував ваква група и да видиме до каде сме објективно. Не да се маткаме како лани за на крај да ни се тресат нозете против Севиља на ОТ и да не нокаутираат.

Ако ја оплескаме и во недела против Барнли, не гледам сила која би го задржала Жозе искрено и со оглед на тоа што имаме ептен зезната група во ЛШ нема да ме чуди и рокада да има.
 
Член од
10 декември 2010
Мислења
6.259
Поени од реакции
7.263
Валенсија и Јанг Бојс ли се проблематични?Не зезајте, океј е групава, би ни дала добар реалити чек до кај сме со способностите.
 
Член од
28 февруари 2017
Мислења
2.770
Поени од реакции
2.682
Valensija mozat I da ve tepaat u spanija ako igrate vaka bez volja
Сега ако реално збориме, ние ни против Јанг Бојс немаме шанси со ваква игра. Али навивач на Јунајтед ти е како играч на лото, пред секоја утакмица си вика: Денеска може ќе опали;)
Јас реално се надевам дека ќе го избркаат специјалниот до почеток на ЛШ, после стварно може и ќе опали:D
 
Член од
28 март 2015
Мислења
5.428
Поени од реакции
11.336
Мене и Швајцарија ми е проблематична, увек не плескале таму.
 

GavolRulz

hippopotomonstrosesquipedaliophobia
Член од
23 март 2008
Мислења
12.610
Поени од реакции
11.154
Со четврто место ќе сум задоволен, се подолу не се прифаќа.

* За ЛШ ова.
 
Последно уредено:
Член од
14 април 2012
Мислења
31.521
Поени од реакции
62.374
Валенсија и Јанг Бојс ли се проблематични?Не зезајте, океј е групава, би ни дала добар реалити чек до кај сме со способностите.
Испаднавме од Севиља на сред Олд Трафорд, а моментално, централните одбранбени ни се у "форма живота". 3 кикса по утакмица прават. Секој.
 
Член од
9 октомври 2012
Мислења
2.922
Поени од реакции
1.479
Манчестер Јунајтед е станат како Македонска фудбалска репрезентација, ќе ја тепат Хрватска ќе изгубат од Андора..
Никаква претходна математика не е остварена така да мислам дека и фијаско е опција....
Со ваква мотивација како сега и 90 посто играчите да не го сакаат не очекувам ништо
 

Kajgana Shop

На врв Bottom