Фан Клуб: Манчестер Јунајтед

Член од
5 февруари 2009
Мислења
7.386
Поени од реакции
3.808
Топ е стартниот тим, најдобриот што можеме да го извадиме во овој момент. Кај Свонси гледам го нема Монтеро што значи ќе биде полесно :D.
 

fr0zen

Kirigaya Kazuto
Член од
26 септември 2011
Мислења
1.348
Поени од реакции
503
Дечки прошлава утакмица имаше добар линк/стрим али џабе, последњиве 15тина минути ги изгледав. Мислу дека @Cassaro беше кој га сподели линк.
За phone збору. Јбт, нити една утакмица не изгледав асално. Кој сака нека сподели – благодарен сум му. Башка не успеја да се снајду неколко пута....
 

Ilumious

Патник, педер, поет, администратор, масон
Член од
29 јануари 2007
Мислења
84.962
Поени од реакции
195.489
Едвај чекам да видам како ќе им оди на Шмидфилд со Ерера.
 

The_Red1

значи фактички
Член од
18 септември 2009
Мислења
4.209
Поени од реакции
4.756
Дечки прошлава утакмица имаше добар линк/стрим али џабе, последњиве 15тина минути ги изгледав. Мислу дека @Cassaro беше кој га сподели линк.
За phone збору. Јбт, нити една утакмица не изгледав асално. Кој сака нека сподели – благодарен сум му. Башка не успеја да се снајду неколко пута....
Aко имаш Windows phone да си ја спуштиш Live Stream Universal и нема да имаш мака.

Ако немаш Windows phone тогаш две работи ќе треба да направиш.
1. Да купиш Windows phone.
2. Да ја спуштиш Live Stream Universal.
Се надевам дека помогнав. :Кезец:
 
Член од
12 декември 2010
Мислења
9.909
Поени од реакции
10.540
ако сака некој квалитетен сопкаст без гасење, сецкање и остали курци палци ке споделам
 
Член од
16 април 2008
Мислења
2.509
Поени од реакции
2.348
Дечки прошлава утакмица имаше добар линк/стрим али џабе, последњиве 15тина минути ги изгледав. Мислу дека @Cassaro беше кој га сподели линк.
За phone збору. Јбт, нити една утакмица не изгледав асално. Кој сака нека сподели – благодарен сум му. Башка не успеја да се снајду неколко пута....
Инсталирај сопкаст на телефон и ќе ти пуштиме 5-10 минути пред утакмицата...
 
Член од
16 април 2008
Мислења
2.509
Поени од реакции
2.348
Едвај чекам да видам како ќе им оди на Шмидфилд со Ерера.
Ќе форсира игра на 10 ка ваљда Ерера а колку само би било подобро да игра на неговата природна позиција, до него Швајни а Шнајдерлин зад нив. Во секој случај конечно најсилната постава што ја имаме моментално и се надевам на победа денеска.
 
Член од
25 јануари 2005
Мислења
5.274
Поени од реакции
4.156
Можда ќе ми пратат дрес овие нашиве, им го погодив составот на фб :D
Или такво-подолго ке ми пратат а? :D
 
Член од
11 април 2012
Мислења
4.289
Поени од реакции
4.692
Aко имаш Windows phone да си ја спуштиш Live Stream Universal и нема да имаш мака.

Ако немаш Windows phone тогаш две работи ќе треба да направиш.
1. Да купиш Windows phone.
2. Да ја спуштиш Live Stream Universal.
Се надевам дека помогнав. :Кезец:
Сериозен си за ова, не сум ја знаел апликацијава сеа ке ја тестирам. Треба да знам нешто посебно за подесување или слично?

ако сака некој квалитетен сопкаст без гасење, сецкање и остали курци палци ке споделам
Незнам кој си ама ако не споделиш линк ќе те најдам и ќе си ти згасам интернет :)
 

Apokalipto

Tredici
Член од
4 март 2007
Мислења
15.576
Поени од реакции
2.585
На Ерера му требаат повеќе минути за да го даде потенцијалот кој го има, а напаѓач ни треба очајно.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom