Фан Клуб: Манчестер Јунајтед

Член од
8 февруари 2009
Мислења
3.833
Поени од реакции
1.325
Лелееееее овиеее судииве поима немаат! Гомна да јадат, маме им ебем глупо!!!! :mad:
 
Член од
19 март 2011
Мислења
12.748
Поени од реакции
13.965
cisti gol bese ova mameto negovo cetnicko :mad:

u princip site so golemi kosi ni ebavaat mater,znaci luiz ke ni zbrca nekoj gol so chelsea
 

faraon

БОГ
Член од
31 јануари 2007
Мислења
18.371
Поени од реакции
21.915
Офсајд немаше да му ебам се на штикли.. И подхитно Ферги нека наоѓа одбрана и средина во зимскиот преоден рок..
 
Член од
7 октомври 2011
Мислења
9.377
Поени од реакции
11.748
Па добро бе нели ке го ставаше Вутон у стартна постава,керик е:facepalm::tapp::facepalm:
Рафа:cuc::cuc::cuc::cuc::cuc::cuc::cuc::cuc:
Руни и РВП:cuc::cuc::cuc::cuc::cuc::cuc::cuc:
Чича (y)(y)
Кагава не постои на терен dead weight

Сеа ке ги спичка САФ и у второ 4+
 

Ilumious

Патник, педер, поет, администратор, масон
Член од
29 јануари 2007
Мислења
84.962
Поени од реакции
195.489
Па добро бе нели ке го ставаше Вутон у стартна постава,керик е:facepalm::tapp::facepalm:
Рафа:cuc::cuc::cuc::cuc::cuc::cuc::cuc::cuc:
Руни и РВП:cuc::cuc::cuc::cuc::cuc::cuc::cuc:
Чича (y)(y)
Кагава не постои на терен dead weight

Сеа ке ги спичка САФ и у второ 4+
Како бе Кагава не постои, кој асистираше за голот? :) Гледаш само го клоцаат него, како го замаваа пред малце, добро е и што оди уштре. И полека малце чил, да не беше линискион 4-2 ќе беше, ќе видиме ќе ја наредиме во второ :)
 

ManUtdChampions

Lleyton Hewitt
Член од
5 февруари 2009
Мислења
32.372
Поени од реакции
42.562
Гледам прогрес кај Чичарито и многу ми се допаѓа тоа. Дури поднаучил и некоја финта. :icon_mrgr: А и ништо чудно со оглед на изјавата од Ферги дека Чичарито бил прв на терените за тренинг и последен ги напуштал. Моментално е многу подобар од Велбек. :)

А одбраната ни е дупка, без разлика кој игра. Цела сезона ни е дупка, не само оваа утакмица. And that's a fact.

Иначе сезонава направивме милион пресврти, ама ниедна не беше "прелаз" мислам. Редно и едно такво да испадне. :D
 
Член од
7 октомври 2011
Мислења
9.377
Поени од реакции
11.748
Како бе Кагава не постои, кој асистираше за голот? :) Гледаш само го клоцаат него, како го замаваа пред малце, добро е и што оди уштре. И полека малце чил, да не беше линискион 4-2 ќе беше, ќе видиме ќе ја наредиме во второ :)
Ја кажав што е проблемот со линискиот, на аеродром му ја заплениле шливовачата и сеа кризира
 

Kajgana Shop

На врв Bottom