Фан Клуб: Манчестер Јунајтед

Член од
21 ноември 2007
Мислења
10.435
Поени од реакции
8.609
ТФМ бескорисен и напред и назад.
Погба низа грешни пасови.
Скот бескорисен засега.
Линделоф скроз несигурен.

Стварно не знам зошто не стартува АВБ.

Sent from my SM-A750FN using Tapatalk
 
Член од
21 март 2015
Мислења
1.177
Поени од реакции
1.025
ТФМ бескорисен и напред и назад.
Погба низа грешни пасови.
Скот бескорисен засега.
Линделоф скроз несигурен.

Стварно не знам зошто не стартува АВБ.

Sent from my SM-A750FN using Tapatalk
Скот спаси уште најмалку 2 гола
 
Член од
24 јануари 2015
Мислења
1.498
Поени од реакции
877
Секоја повратна топка во шеснаесетникот на Палас оди баш таму каде нема ниту еден наш играч. Просто да се чуди човек што прават на тренинзите.

Sent from my SM-G960F using Tapatalk
 
Член од
7 декември 2019
Мислења
4.609
Поени од реакции
8.189
Погба сто топки изгуби... Па има ли некој нормален, со очи, што не е слеп во клубот?
Сега кога ќе му го обноват договорот и кога ќе му качат плата, ќе видиш ти!
Добро е снема струја кај нас:)
 
Член од
29 јануари 2015
Мислења
5.846
Поени од реакции
16.541
Ако загуби Палас, ќе загуби поради Ају.

Фудбалска интелигенција во минус. Изгоре што фати.
 

Ilumious

Патник, педер, поет, администратор, масон
Член од
29 јануари 2007
Мислења
84.192
Поени од реакции
195.470
Бајдвеј еве го денес овој што требаше да се продава. ;)
 

Kajgana Shop

На врв Bottom