Фан Клуб: Манчестер Јунајтед

dantemkd

demon hunter
Член од
5 јануари 2013
Мислења
1.203
Поени од реакции
880
И баш и треба некој побрз за со било кој од двајцата Линделоф/Мегваер.
 
Член од
8 февруари 2009
Мислења
3.756
Поени од реакции
1.097
99% од нас тука мислам дека посакувавме баш овој состав да биде денес. :)
Дап, сакав само да го видам Бејли место Линдел, Игало место Марсјал и Фред место Матич :)
Автоматски споено мислење:
 

Ilumious

Патник, педер, поет, администратор, масон
Член од
29 јануари 2007
Мислења
82.349
Поени од реакции
186.011
Ako najde prostor. Ovie Sefild kje bidat mn zbieni i kje nema mnogu prostor. Se nadevam na brz gol, inaku zeznato kje bide.
Еве пред малце имаше ама се улета во нив ко вол во купус :D
 

Ilumious

Патник, педер, поет, администратор, масон
Член од
29 јануари 2007
Мислења
82.349
Поени од реакции
186.011
Јас само се надевам дека фудбалот што го игравме пред короната и кој веројатно продолжува со ова денес ќе си трае и во иднина, во превод - дека нашите маки со гледање гмечење топка се минато. Нека донесат и асално десно крило и наредната сезона мислам дека ќе може да се размислува за посериозен трофеј.
 
Член од
1 јули 2008
Мислења
1.955
Поени од реакции
1.822
Рашфорд братче... како може некогаш да изгледа како топ 3 фудбалер во светот а некогаш како аматер од долно дупени никако не ми е јасно
 
Член од
14 април 2012
Мислења
25.525
Поени од реакции
41.206
Првото мораше да го даде, нема оправдување. Второто е многу тешка техника.
 

Ilumious

Патник, педер, поет, администратор, масон
Член од
29 јануари 2007
Мислења
82.349
Поени од реакции
186.011
Рашфорд братче... како може некогаш да изгледа како топ 3 фудбалер во светот а некогаш како аматер од долно дупени никако не ми е јасно
Како на чкрапец се со Марсијал, ако едниот работи, другиот не и обратно :D
 
Член од
26 јануари 2009
Мислења
6.535
Поени од реакции
4.168
Одлично полувреме, уште Рашфорд да ги реализираше 2те шанси ќе беше перфектно. Одлично комбинира средниот ред меѓусебе и Марсијал и Рашфорд. Почнуваме да заличуваме на тим.
 

dantemkd

demon hunter
Член од
5 јануари 2013
Мислења
1.203
Поени од реакции
880
Добро е јас мислев само по Масијал ударате и против Спарси Рашфорд беше така а инаку добро е што Хендерсон не игра.
 
На врв Bottom