Фан Клуб: Манчестер Јунајтед

Член од
21 март 2015
Мислења
495
Поени од реакции
295
Го гледам Санчо од кога почна Бундес лига, лично не сум импресиониран, многу е себичен, секогаш има еден допир плус со топката, претходно не сум го следел, ама оваа не е добро...
 

dantemkd

demon hunter
Член од
5 јануари 2013
Мислења
902
Поени од реакции
698
Би сакал да купат лево крило од типот на Робен, Даглас Коста...
Царе по себичен од Робен немаше не сум го сакал никогаш ма да беше голем играч плус лево грило врие кај нас Рашфорд Марсијал Џејмс се е тоа лево крило.
 
Член од
14 април 2012
Мислења
24.741
Поени од реакции
39.120
Царе по себичен од Робен немаше не сум го сакал никогаш ма да беше голем играч плус лево грило врие кај нас Рашфорд Марсијал Џејмс се е тоа лево крило.
Крал, на десно крило мислев :pos:
 

ziak92

Weezy
Член од
21 ноември 2007
Мислења
9.586
Поени од реакции
7.047
@vidooq

Од тоа што го пиша, Бејли од Леверкузен има слични карактеристики. Мене многу стилот на игра ме потсеќа на Мане ама од спротивната страна плус левичар.
 
Член од
26 јануари 2009
Мислења
6.355
Поени од реакции
3.876
Грилиш, Хаверц, Ван де Бек... Сите версатилни играчи и огромен апгрејд на Лингард/Переира. Најмногу избор има за тој дел од теренот на пазарот моментално. Со било кој од 3цата би бил задоволен.

Вчера имаше шпекулации за Стерлинг дека го сакаме. Не верувам да постои шанса за такво нешто, иако јас лично би го земал пред Санчо.
 

Ilumious

Патник, педер, поет, администратор, масон
Член од
29 јануари 2007
Мислења
81.160
Поени од реакции
181.266
Член од
13 мај 2016
Мислења
362
Поени од реакции
544
Грилиш, Хаверц, Ван де Бек... Сите версатилни играчи и огромен апгрејд на Лингард/Переира. Најмногу избор има за тој дел од теренот на пазарот моментално. Со било кој од 3цата би бил задоволен.

Вчера имаше шпекулации за Стерлинг дека го сакаме. Не верувам да постои шанса за такво нешто, иако јас лично би го земал пред Санчо.
Хаверц тежи накај десно, и Санчо да го згрмат, и напред сме бомба.
 
На врв Bottom