Фан Клуб: Манчестер Јунајтед

Член од
15 март 2008
Мислења
43
Поени од реакции
35
Рашфорд промаши најмалку 4 зицери и што е најодбивно после секое промашување се смее како да е на тренинг. Оле треба да му објасни на полувреме дека игра официјален натпревар Европски куп и дека со еден гол Партизан се назад во резултат. По можност и некоја воспитна да му удри. Некој ке каже дека ова натпреварување не е на нивото и дека Партизан не е некоја екипа што може да ја сврти но така се гради менталитет на играч кој ќе се одразува во иднина на сите натпревари.
За такви лигуши едно време тука беше третманот на Фергусон...
 
Член од
10 декември 2010
Мислења
6.259
Поени од реакции
7.263
Мислам дека е соодветен момент да искочи leak од соблекувална како на рашфорд му нудат сникерс и иде у позадина, ти не си ти кога си гладен.
 
Член од
9 октомври 2012
Мислења
2.922
Поени од реакции
1.479
Ма со тие милиони има и на батерии да играат до Јануари, а тогаш, тогаш иде Февруари,Март,Април,Мај.
 

ManUtdChampions

Lleyton Hewitt
Член од
5 февруари 2009
Мислења
32.410
Поени од реакции
42.663
Не знам што се буните за составот кога освен преку Лига Европа немаме друг начин да обезбедиме пласман во ЛШ наредна сезона. Подобро вака, пласирани уште од сега и мирна глава пред гостување во Казакстан.

Во ПЛ заборавете топ 4.
 
Член од
10 декември 2010
Мислења
6.259
Поени од реакции
7.263
Автоматски споено мислење:

Solskjaer on Rojo: “He was excellent tonight, has been since we started pre-season, played more than he expected, why he’s still here, top quality footballer, winning mentality can pass, defend, now about keeping him fit, been fit for a long long time and you can see his qualities. He’s got such a big heart and passion for football and is a winner, to have him around when fit in good mood good form has been great for us, the boys love him and he spreads fear sometimes in training with tackles, really really cares about this game.
 
Последно уредено:
Член од
3 февруари 2019
Мислења
2.483
Поени од реакции
4.135
Рохо не е лош за ротација, да остани здрав и фит е сосема солиден, добро си ја брка работата, само знај да напрај по некој испад како со Ливерпул
 

Kajgana Shop

На врв Bottom