Фан Клуб: Манчестер Јунајтед

ManUtdChampions

Lleyton Hewitt
Член од
5 февруари 2009
Мислења
29.215
Поени од реакции
33.899
+ Џејмс Вилсон
Ај тој Вилсон (како и Вил Кин) имаа нешто во нив, ама се повредија 2-3 пати и пропаднаа на чисто.. Ама овој Мекнер, па и Блекет доволно беше да ги видиш на фаца да знаеш дека немаат шанса во фудбалот. :D Нешто како Гибсон легендата на времето.
 
Член од
28 февруари 2017
Мислења
2.735
Поени од реакции
2.634
Блекет, Бортвик-Џексон, Мекнер.. Каква неталентирана генерација беше тоа :D
Сега од сите овие овој Бортвик-Џексон имаше највеќе фудбалски сенс, поставување баратање со топка све му беше супер ама тоа физикусот како да има тенија и рачињата, жив хумор.
+ Џејмс Вилсон
. До душа Погба би го пратил у младинци и таму да игра цела сезона.
Кај бре толкаво магаре со младинци, него у градинка да го вратиш пак најзелен ќе биде во групата, нема среќа у тоа:(!
 
Член од
12 декември 2010
Мислења
5.401
Поени од реакции
4.177
Ај тој Вилсон (како и Вил Кин) имаа нешто во нив, ама се повредија 2-3 пати и пропаднаа на чисто.. Ама овој Мекнер, па и Блекет доволно беше да ги видиш на фаца да знаеш дека немаат шанса во фудбалот. :D Нешто како Гибсон легендата на времето.
Блекет беше тој со градба ко на Лукаку а играше на позиција десен бек?


Sent from my iPhone using Tapatalk
 

Бавча

идол на младите
Член од
25 декември 2007
Мислења
10.703
Поени од реакции
8.552
Падна стандард, па не не даваат на ск.
 
Член од
9 октомври 2012
Мислења
1.846
Поени од реакции
720
Ќе има сигурно комбинирани преноси, ама бејсик се сити и пул[DOUBLEPOST=1557670109][/DOUBLEPOST]Дајте линк некој да се гледа Јунајтед[DOUBLEPOST=1557671734][/DOUBLEPOST]Оле ако не тепа оваа мислам дека и сам треба да е свесен дека нема што да бара тука.
 
Последно уредено:
Член од
28 февруари 2017
Мислења
2.735
Поени од реакции
2.634
Ќе има сигурно комбинирани преноси, ама бејсик се сити и пул[DOUBLEPOST=1557670109][/DOUBLEPOST]Дајте линк некој да се гледа Јунајтед[DOUBLEPOST=1557671734][/DOUBLEPOST]Оле ако не тепа оваа мислам дека и сам треба да е свесен дека нема што да бара тука.
Оле не игра, ги ставиле Лингур, Погба дебилот, Гринвуд,Переира импотентот и Рашфорд умислениот, Беласица нема да ја тепаме со овие!
 

ManUtdChampions

Lleyton Hewitt
Член од
5 февруари 2009
Мислења
29.215
Поени од реакции
33.899
И на Переира му истекува договорот нели? Цел тим ни е составен од инстаграм ѕвезди што ставаат сликички пред и по утакмица, у смисла овој пат може подобро, со господ напред, и на крај два паса не знаат да врзат. Страшно.
 
Член од
9 октомври 2012
Мислења
1.846
Поени од реакции
720
Кај гледате дајте линк некој.
Па ја не сум ги ставил он ги игра и другата сезона така ќе биде.
 
Член од
26 јануари 2009
Мислења
5.985
Поени од реакции
3.361
И на Переира му истекува договорот нели? Цел тим ни е составен од инстаграм ѕвезди што ставаат сликички пред и по утакмица, у смисла овој пат може подобро, со господ напред, и на крај два паса не знаат да врзат. Страшно.
Мислам дека ја активираа опцијата од +1 година на Переира.
 
Член од
28 февруари 2017
Мислења
2.735
Поени од реакции
2.634
Кај гледате дајте линк некој.
Па ја не сум ги ставил он ги игра и другата сезона така ќе биде.
Јас следам на Евроспорт руската верзија, и таму на онлајн има само три реда, дека утакмицата почнала, кога сме примиле гол и кога завршило полувремето! Толку од Јунајтед, мме![DOUBLEPOST=1557673026][/DOUBLEPOST]
Мислам дека ја активираа опцијата од +1 година на Переира.
Се радуваат у Валенсија 100%, инаку ќе им го увалеа на нив:mad:
 
Член од
10 декември 2010
Мислења
3.504
Поени од реакции
2.809
Едина светла точка полувремево е Гринвуд, имаше неколку шанси малиот.Другото се е стандардна тиња.
 
На врв Bottom