Фан Клуб: Манчестер Јунајтед

DimceY

Jimmy
Член од
20 ноември 2007
Мислења
4.756
Поени од реакции
3.145
ич не сум оптимист за денес...мислам дека лагано ќе ни збрцаат два гола у прво полувреме и ќе ја завршат утакмицата по брза постапка... во многу лоша форма да не речам во ужасна сме после Париз...

Sent from my SM-G960F using Tapatalk
 

ManUtdChampions

Lleyton Hewitt
Член од
5 февруари 2009
Мислења
29.798
Поени од реакции
34.897
Иам некое чувство дека ќе играме како со Тотнам на гости, Рашфорд и Марсијал скроз странично, со цел да ја искористат офанзивната поставеност на бековите на Барса.
 
Член од
14 мај 2009
Мислења
147
Поени од реакции
67
Требал Далот место Џонс да го игра во стартна постава...
 
Член од
28 февруари 2017
Мислења
2.761
Поени од реакции
2.672
Они си знаат, јас би му го оставил Лукаку на Пике смотаниот, да се тепаат!
 
Член од
3 февруари 2019
Мислења
509
Поени од реакции
649
Каде бе со Џонс на бек? :pos:

П.С. Еве ја добитната комбинација за на Камп Ноу :)

 
Член од
1 јули 2008
Мислења
1.896
Поени од реакции
1.713
Не би ме чудело и 3-5-2 да биде ова од време на време или некоја слична варијанта, со Јанг и Лингард како вингбекови.
 
B

BooBojan

Гостин
3-5-2
Лингард десен винг.
Тоа мислам дека ќе биде формациската поставеност
 
Член од
9 октомври 2012
Мислења
2.110
Поени од реакции
849
Џонс деструктивец требало да го стави да му се даде шанса на Погба 10ка, Латвикот Лингард на клупа да го закова и така[DOUBLEPOST=1555440393][/DOUBLEPOST]Првите 10минути ќе бидат круцијални во оваа утакмица.
 
Член од
14 април 2012
Мислења
24.401
Поени од реакции
38.181
Лингард беше криминален последниве утакмици.

Многу крпеници имаме во составот.
 

GavolRulz

hippopotomonstrosesquipedaliophobia
Член од
23 март 2008
Мислења
11.035
Поени од реакции
6.840
Кардинална грешка на Јанг.. пу да тибам среќата
 
На врв Bottom