Фан Клуб: Манчестер Јунајтед

Член од
24 јануари 2015
Мислења
1.037
Поени од реакции
545
Еве гол

Sent from my SM-G960F using Tapatalk
 

Ivica^

Confident Liar
Член од
14 август 2007
Мислења
8.847
Поени од реакции
10.029
Cela srekja ja potroshija protiv PSG, ne ja dobivaat ovaa utakmica po se izglea
 
Член од
13 јануари 2013
Мислења
1.406
Поени од реакции
974
Катастрофа Фред денес, криминална утакмица до крај!!! ц ц ц ц ц ц
 
Член од
21 март 2015
Мислења
495
Поени од реакции
294
Знаев дека ке е по средина кпга покажаа статистика дека сите ддо сега му се на страна
 

Ryan Giggs

tearing you apart since 1991
Член од
27 мај 2009
Мислења
9.708
Поени од реакции
14.130
Ајде Дрвото до крај ќе даде 2 гола и ќе се скриеме. Има време GGMU
Него Лено е голманиште, Реал нека спремаат 200 милиони во кеш !!!
 
Член од
1 јули 2012
Мислења
752
Поени од реакции
1.694
Катастрофа Фред денес, криминална утакмица до крај!!! ц ц ц ц ц ц
Фред е денес еден од најдобрите на терен, во среднина сигурно. Зброрам кај Јунајтед. Сам игра во средина. Матиќ некско како да не е доволно спремен, а Погба дали две, три топки добри даде.
 
Член од
13 јануари 2013
Мислења
1.406
Поени од реакции
974
Фред е денес еден од најдобрите на терен, во среднина сигурно. Зброрам кај Јунајтед. Сам игра во средина. Матиќ некско како да не е доволно спремен, а Погба дали две, три топки добри даде.
Абе гледаш колку неточни подавања направи, секое второ му беше погрешно. Матич не се покажа во офабзива многу, ама тоа не е причина Фред почетнички грешки да прави.
 

ManUtdChampions

Lleyton Hewitt
Член од
5 февруари 2009
Мислења
29.867
Поени од реакции
35.051
Фред трча, се труди и се тоа, ама се што чепна во последна третина успеа да усере реално. Еден пас да пуштеше како што треба ќе имавме 100% шанса за гол, ама небитно.. и онака цел меч не успеавме ништо да реализираме. Бар подобрен е од претходно, кога изгледаше дека не знае ни топка да води.
 
Член од
25 јануари 2005
Мислења
5.186
Поени од реакции
4.026
Факт е дека еднаш, кога тогаш мораше да изгубиме меч. Иритационо е тоа што коњот имаше повеќе од доволно шанси за победа. Да не надиграа, ние ништо да не направевме пеки. Али вака..
Уште пострашно е што губиме поени директно за битка во топ4.
 
Член од
10 декември 2010
Мислења
4.302
Поени од реакции
3.791
памтете ми го зборот, денеска го изгубивме 4тото место.
 

Ryan Giggs

tearing you apart since 1991
Член од
27 мај 2009
Мислења
9.708
Поени од реакции
14.130
ЕЕЕ Шкендија не успеавме да ја победиме, со џака и компанија. Една бедна екипа со 2 шута на гол од кои еден од пенал не победи, али битно среќа сме немале. Па нема да имаме кога имаме дрво во напад, кое бтв да не беше дрво ќе дадеше 3 гола комотно. Али тоа ти е !!!!
 
Член од
13 јануари 2013
Мислења
1.406
Поени од реакции
974
За 4то место има уште 8 кола за играње. Рано е да се каже дека го изгубивме местото за ЛШ. Мене ми гледа дека може Тотенхем да извиси, а Арсенал и Јунајтед да фатат место!
 
Член од
25 јануари 2005
Мислења
5.186
Поени од реакции
4.026
За 4то место има уште 8 кола за играње. Рано е да се каже дека го изгубивме местото за ЛШ. Мене ми гледа дека може Тотенхем да извиси, а Арсенал и Јунајтед да фатат место!
Челзи е во поповолна позиција.
 
На врв Bottom