Фан Клуб: Манчестер Јунајтед

Член од
3 ноември 2009
Мислења
6.118
Поени од реакции
35.026
Кога ќе ми текне кога Фергусон го купи Џонс од Блекбурн, па го споредуваа демек новиот Џон Тери :pos:
 

Morgan Freeman

Немодератор
Член од
23 април 2010
Мислења
2.922
Поени од реакции
4.370
Кога ќе ми текне кога Фергусон го купи Џонс од Блекбурн, па го споредуваа демек новиот Џон Тери :pos:
Па имаше доста потенцијал во него, имаше од кој да учи итн.
 
Член од
12 декември 2010
Мислења
9.887
Поени од реакции
10.510
Кога ќе ми текне кога Фергусон го купи Џонс од Блекбурн, па го споредуваа демек новиот Џон Тери :pos:
свршувавме дека по потреба може и заден везен да игра


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Член од
19 март 2011
Мислења
12.762
Поени од реакции
14.027
Кога ќе ми текне кога Фергусон го купи Џонс од Блекбурн, па го споредуваа демек новиот Џон Тери :pos:
Новиот Данкан Едвардс го викаа Џонс на времето :LOL:[DOUBLEPOST=1548881188][/DOUBLEPOST]Иначе сега гледам дека со Лестер играме викендов, а они денес ако изгубат ќе им биде четврти пораз по ред. Последен пат после таква серија од порази ги тепаа Челзи и Сити една по друга...биче жустро.
 
Последно уредено:
Член од
25 јануари 2005
Мислења
5.274
Поени од реакции
4.156
свршувавме дека по потреба може и заден везен да игра


Sent from my iPhone using Tapatalk
Па своевремено можеше заден везен да игра.
Пиле не прелетуваше кога играше ЦБ. Така да сега што е изгубен во просторот нема никаква врска со тогаш.
Своевремено и Јанг беше едно од најдобрите леви крила.
 
Член од
12 декември 2010
Мислења
9.887
Поени од реакции
10.510
Па своевремено можеше заден везен да игра.
Пиле не прелетуваше кога играше ЦБ. Така да сега што е изгубен во просторот нема никаква врска со тогаш.
Своевремено и Јанг беше едно од најдобрите леви крила.
урочен е ххх
у Блекбурн стварно покажуваше голем потенцијал
Јанг според мене никад у Јунајтед не бил нешо вауу на крило, у Вила си газеше нема збор


Sent from my iPhone using Tapatalk
 

Ilumious

Патник, педер, поет, администратор, масон
Член од
29 јануари 2007
Мислења
84.962
Поени од реакции
195.489
Џонс го сардисаа повредите и поради нив не може да фати никаква константност, често игра незалечен при што прави грешки и мора брутално да ги корегира истите. Кај него циклусот оди вака - Ќе се повреди - ќе го нема месец дена - ќе се врати - ќе киксира додека ја врати формата - ќе игра во топ форма 4-5 натпревари - ќе се повреди. И вака сме заглавени со години, инаку имаше потенцијал да биде меѓу најдобрите штопери, не заебавајте.
 

ManUtdChampions

Lleyton Hewitt
Член од
5 февруари 2009
Мислења
32.410
Поени од реакции
42.662
Штета што не ја свртевме вчера уште поблиску ке бевме до топ4..
Ќе имавме исто поени со Челзи и Арсенал уствари. :D

Нема веза, испадна океј и поенов на крај, пак ја намаливме разликата. Пак ќе кажам, не ми се допадна како игравме после голот на Барнли и разочаран бев после мечот, ама тоа што дојдоа до поен од 0-2 негатива до 87ма минута и покажаа карактер неможе да им го одземеме.
 
Член од
14 април 2012
Мислења
31.503
Поени од реакции
62.305
И Линделоф даде гол, а таман беа спремни. :pos:[DOUBLEPOST=1548929229][/DOUBLEPOST]Нека зимаат некој средњак за ротација, оти вака...

 
Последно уредено:

Kajgana Shop

На врв Bottom