Фан Клуб: Манчестер Јунајтед

Член од
21 март 2015
Мислења
471
Поени од реакции
277
Да не летаме,ама вакви акции во која ЛИНДЕЛОФ оди до противнички шеснаесетник со топка во нозе ветуваат напредок
 
Член од
26 јануари 2009
Мислења
6.222
Поени од реакции
3.678
Ај помирни малце да не ни се деси Лестер андер ЛВГ, дебито на Ди Марија мислам. :icon_lol:

Страшно ме радува како изиграа полувремево, поставеноста на играчите особено. Бековите се во линија со одбраната на Кардиф додека триото напред го има насекаде околу шеснаесетникот.
Како само ќе легне Алексис на ваква игра. Од друга страна не гледам Лукаку како би се вклопил.

Ама рано е за прогнози. Уживајте во фудбалот кој го играме.
 

ManUtdChampions

Lleyton Hewitt
Член од
5 февруари 2009
Мислења
29.798
Поени од реакции
34.897
77% посед имаме бе, толку не сме имале уште од очајните обиди на Мојс против Фулам зимата 2014та. :D
 
Член од
21 март 2015
Мислења
471
Поени од реакции
277
Ај помирни малце да не ни се деси Лестер андер ЛВГ, дебито на Ди Марија мислам. :icon_lol:

Страшно ме радува како изиграа полувремево, поставеноста на играчите особено. Бековите се во линија со одбраната на Кардиф додека триото напред го има насекаде околу шеснаесетникот.
Како само ќе легне Алексис на ваква игра. Од друга страна не гледам Лукаку како би се вклопил.

Ама рано е за прогнози. Уживајте во фудбалот кој го играме.
Истото го мислам и јас алексис место лингард а лукаку на клупа ваљда и мислам дека фред би можел место погба или ерера во секое време да влезе во прв тим
 
Член од
21 март 2015
Мислења
471
Поени од реакции
277
Да ги тргнеме головите на страна, гледајте ја играта и до каде стигаат одредени играчи со топка и како тоа играат со нејзе. Хајпање !!!!
Тоа ми беше зборот за слободата на играчите,Линделоф денеска го оправда надимакот ICEMAN п.с.кое задоволство е да го гледаш стручниот штаб како ги слави головите која страст...
 

DimceY

Jimmy
Член од
20 ноември 2007
Мислења
4.756
Поени од реакции
3.145
дали тоа иаме примено 30 голови до сеа !?!?!?!?! ауууу

Sent from my SM-G960F using Tapatalk
 

Ryan Giggs

tearing you apart since 1991
Член од
27 мај 2009
Мислења
9.600
Поени од реакции
13.660
Одлична флуидна игра од сите играчи, одлично расположени и насмеани лица на терен како и на трибините. Тоа е она што се бараше срце и желба за игра. Фала им за денешното шоу што ни го приредија :)
GGMU !!!!
 
На врв Bottom