Фан Клуб: Манчестер Јунајтед

Член од
12 декември 2010
Мислења
5.975
Поени од реакции
4.769
Добро а колку од вас денес ќе го гледаа Манчестер ако останеше Мурињо. Еден, двајца а најверојатно и николку. Но ете фала шуќур се промени тренерот и денеска сите со нетрпение ќе чекате и ќе гледаде повторно Манчестер Јунајтед. Мал исчекор кон оправање на клубот е тоа, да се вратат навивачите а потоа и да се врати клубот на правите патеки. Не очекувам многу, очекувам само да се тргне лузерскиот менталитет и конечно да играме фудбал. Тоа е нешто што не го гледав во задно време во Манчестер Јунајтед. Никој не очекува чуда, никој не очекува трофеи, можеби некои ќе очекуваат бар пласман во ЛШ, а единствено што сакам од него е да ја врати желбата кај играчите да заиграат за клубот како што треба, со срце, страст и желба за победи. Ова ако е летање во облаци, незнам што да кажам за вас кои не верувате во ништо повеќе.
озбилен си дека еден двајца?
па скоро сите го гледаат што го сакаат клубот не за џабе умараат овдека дека подобро да не гледале од шо била мртва утакмицата
ај ти не очекуваш ништо освен игра убава за око ама другиве што одма го гледаат САФ у него, готово дојде месијата


Sent from my iPhone using Tapatalk
 

Ryan Giggs

tearing you apart since 1991
Член од
27 мај 2009
Мислења
9.600
Поени од реакции
13.660
озбилен си дека еден двајца?
па скоро сите го гледаат што го сакаат клубот не за џабе умараат овдека дека подобро да не гледале од шо била мртва утакмицата
ај ти не очекуваш ништо освен игра убава за око ама другиве што одма го гледаат САФ у него, готово дојде месијата


Sent from my iPhone using Tapatalk
па и не е баш така, пола овде прашуваат колку е резултат пола се исклучуваат на пола утакмица ради очобол итн итн итн.
 
Член од
12 декември 2010
Мислења
5.975
Поени од реакции
4.769
па и не е баш така, пола овде прашуваат колку е резултат пола се исклучуваат на пола утакмица ради очобол итн итн итн.
секако ете и ОТ зјае празенSent from my iPhone using Tapatalk
 
Член од
25 јануари 2005
Мислења
5.185
Поени од реакции
4.016
Па покрај оправање на сениорите ќе треба да ја оправаат и младинската школа. Тие се оние што ќе треба да се пробиваат во сениори, а во задно време тоа и баш не оди во тој правец. Плус оние кој се пробија како Рашфорд почнаа да уназадуваат со Мурињо поради лошите трансфер политики и стратегии.

Sent from my VTR-L09 using Tapatalk
Ти го барав постов..

Прво ова време одамна умре кај сите големи клубови и второ кај богат клуб воопшто не е потребно тоа.
 
Член од
28 февруари 2017
Мислења
2.761
Поени од реакции
2.672
Значи прво се мешаш во муабет кој очигледно не го разбираш за после јас да сум трескал глупости.

Само Ставро е лекот за вас, бога ти.
Мали, ти почна да се расшетуваш со кофата и да гасиш оптимизам, крстејќи го како тебе ти удрило во глава.
Можеш слободно да прошеташ и ти, заедно со покерашот.
Не мораш да ми реплицираш, оти после постов те ставам на игнор, да не напрагаш џабе мозочни виуги!
 

Red John

natural born hater
Член од
30 мај 2009
Мислења
9.150
Поени од реакции
21.349
Игнорот функционира дури и ако не кажите дека ставате на игнор. Секако никој не се замара со вас повеќе од 3 поста.
 
Член од
21 март 2015
Мислења
471
Поени од реакции
277
Сити и челзи кикснаа,тотенхем утре игра со евертон на гости,МОРА да се победи денеска!!! ГГМУ
 
На врв Bottom