Фан Клуб: Манчестер Јунајтед

Член од
25 јануари 2005
Мислења
5.274
Поени од реакции
4.156
Длабоко во себе мислев дека ситуацијата со Погба е тешка режија ама испадна обратно. Не изгледаше за толку страшна повредата колку што се удолговлечи отсуството.
 

Ilumious

Патник, педер, поет, администратор, масон
Член од
29 јануари 2007
Мислења
84.962
Поени од реакции
195.489
Ене испаднаа слики како иде на тренинг, само дали е спремен да настапи
 

DimceY

Jimmy
Член од
20 ноември 2007
Мислења
5.704
Поени од реакции
5.332
се шушка по нетов дека доколку утре Челзи биде поразен Конте ќе лета од клупа... доколку има барем 1% вистина во муабетиве можам да замислам колку ќе му се наполни срцето и егото на Жозе ако тој му го "потпише" отказот на Конте... :pos:

Sent from my SM-G925F using Tapatalk
 
Член од
24 јануари 2015
Мислења
1.742
Поени од реакции
1.168
се шушка по нетов дека доколку утре Челзи биде поразен Конте ќе лета од клупа... доколку има барем 1% вистина во муабетиве можам да замислам колку ќе му се наполни срцето и егото на Жозе ако тој му го "потпише" отказот на Конте... :pos:

Sent from my SM-G925F using Tapatalk
Изгледа треба да се шушка за Мурињо истото па да ги стегне малце играчиве и да почнат да играат како во септември. А за Конте баш ме боли таквото. Само ме плаши дека баш против нас ќе почнат да играат.

Sent from my SM-G930F using Tapatalk
 

DimceY

Jimmy
Член од
20 ноември 2007
Мислења
5.704
Поени од реакции
5.332
Фелаини и Рохо заминале со тимот за Лондон...

Sent from my SM-G925F using Tapatalk
 

bobipp

Let's cook!
Член од
15 август 2008
Мислења
11.700
Поени од реакции
6.622
Тоа е кога немаме подобра опција, мора или Мата или Мики да стартува. Абе на толку пари и играчи во цел свет не најдоа едно асално класично десно крило што ќе кине со центаршутеви и пробиви. Да не пребарувате или плачите после, нека ви е јасно дека пак Мурињо ќе оди на х. Штом го тепа Тотенхем, си зеде малце кредит сега и никој не може да му забележува после ако не тепа со Челзи. Треба ептен да се поклопат коцките, некој прекин, пенал можда итн...па да тепаат. Инаку 0-0 не ни бега :P
 
Член од
14 април 2012
Мислења
31.523
Поени од реакции
62.388
Мики е дно веќе месец два. Не знам кој би протурил топка до Лукаку низ средина...
 
Член од
24 јануари 2015
Мислења
1.742
Поени од реакции
1.168
Лукаку се избричил, а јас си викам кој е црнецов што не ми е познат.

Ај може ќе разбие малер.

Sent from my SM-G930F using Tapatalk
 
Член од
21 ноември 2007
Мислења
10.654
Поени од реакции
9.235
Фелаини место Мики е лекот во второ. Премногу високи топки има на мечов од двете страни.

Sent from my SM-A310F using Tapatalk
 

Kajgana Shop

На врв Bottom