Фан Клуб: Манчестер Јунајтед

Дискусија во форумот 'Фудбал фан клуб' започната од ManUtdChampions, 9 февруари 2011.

 1. Shteff Mathers

  Shteff Mathers

  Член од:
  10 декември 2010
  Мислења:
  2.509
  Допаѓања:
  1.730


  Ако ништо друго сам оди ...
  --- Споено дупло мислење, 21 април 2017 ---
  Шо имал некоја ситна повреда, болна мускулна контракција предизвикана од замор.Мурињо го пофалил што изиграл продолжетци и издржал.Детево очигледно не е многу физички спремно, и се се врти околу неговиот фитнес.
   
  Последно уредено: 21 април 2017
 2. vidooq

  vidooq

  Член од:
  14 април 2012
  Мислења:
  18.138
  Допаѓања:
  26.879
  Вежбаат ли финиширање овие бре...

  Која паника запука при крај ц ц ц
   
  На ziak92 му/ѝ се допаѓа ова.
 3. apidrone

  apidrone

  Член од:
  9 април 2010
  Мислења:
  8.148
  Допаѓања:
  4.344
  Ибра ако скинал лигаменти тоа е крај на кариерата.
   
 4. redmountain

  redmountain

  Член од:
  13 јануари 2013
  Мислења:
  996
  Допаѓања:
  668
  Зошто бе плукате по Мурињо, крив е тој што играчиве промашуват по 5-6 чисти шанси, тој е крив ако некој кикне позади или нема некој точен пас да одигра???
  Да се реализираа досега во теков на сезонава барем 60% од промашените шанси/зицери досега ќе се бореа и за титула во ПЛ.
  Мурињо не може да влезе на терен и да им каже како треба им дадат гол, макар што и тоа да го направи нема да згреши.
  Претходниве три сезони играа млитав фудбал без никаков атак и нормално вината се баше кај тренерите и така беше правилно.
  Сега играат офанзивен фудбал кој сите го бараат али тоа што промашуваат нека му ја мислат играчите, затоа што можеби следната сезона нема да ја играат едноставно така.
   
  На Џио му/ѝ се допаѓа ова.
 5. ziak92

  ziak92 Weezy

  Член од:
  21 ноември 2007
  Мислења:
  7.575
  Допаѓања:
  4.369
  Рохо се движеше без штаки ама поткуцнуваше некако на едно видео по мечот, а за Ибра според изјава на Шо бил добар и се движел без поголеми проблеми во соблекувалната. За денес биле закажани подетални прегледи така да Мурињо ќе каже подетално на пресот.


  Sent from my SM-A310F using Tapatalk
   
 6. silmarillion

  silmarillion Merchant @ Prancing Pony

  Член од:
  28 јуни 2015
  Мислења:
  3.390
  Допаѓања:
  5.195
  Селта, Селта а ич? :)
   
 7. Spiegel

  Spiegel

  Член од:
  19 март 2011
  Мислења:
  10.488
  Допаѓања:
  7.891
  Go jadevme stapot od ovie
   
 8. bobipp

  bobipp Annyeonghaseyo ^_^

  Член од:
  15 август 2008
  Мислења:
  9.877
  Допаѓања:
  3.705
  И то со реванш дома, шанса што не се пропушта.
   
 9. Adidya..Fanox on Faja :D

  Adidya..Fanox on Faja :D

  Член од:
  15 јули 2009
  Мислења:
  1.823
  Допаѓања:
  897
 10. faraon

  faraon БОГ

  Член од:
  31 јануари 2007
  Мислења:
  15.873
  Допаѓања:
  17.605
  Прво да рипнеме после да кажеме ОП..Рано е уште за финале..Инаку како што прочитав Ибра ги скинал лигаментите,колу е точно незнам..Сепак штета.
   
  На Morgan Freeman му/ѝ се допаѓа ова.
 11. Martin

  Martin

  Член од:
  25 јануари 2005
  Мислења:
  4.320
  Допаѓања:
  3.095
  Не, искрено.. ако не ги победат овие треторазредни екипи што побогу ќе бараме ЛШ?
  Да и се падни еден Вест Хем на Барса и да се плашат дали ќе поминат :shook:
  Боже сачувај :popce:
   
  На DimceY, K!KI, redmountain и уште 3 други им се допаѓа ова.
 12. red.devil

  red.devil

  Член од:
  27 април 2009
  Мислења:
  4.617
  Допаѓања:
  7.360
  Има зошто да се скептици и да се плашат, и потполно ги разбирам.
  Клише муабети ќе се да повторувам зошто ги разбирам, исто клише муабети ќе бидат одгворите кои се исти цела сезона, немаат среќа, не ги сака топката, не е крив Мурињо што не знаат гол да дадат...

  Пак ќе речам, цела среќа што сезонава сите тимови се утепани во купов па има простор за ронка надеж.
  Еве да беше ланската Селта, имаше да го умри овој Јунајтед.
   
 13. Shteff Mathers

  Shteff Mathers

  Член од:
  10 декември 2010
  Мислења:
  2.509
  Допаѓања:
  1.730
  4.5 Селта(г)
  7.5 Арсенал(г)
  11.5 Селта (д)
  14.5 Тотнам (г)
   
 14. silmarillion

  silmarillion Merchant @ Prancing Pony

  Член од:
  28 јуни 2015
  Мислења:
  3.390
  Допаѓања:
  5.195
  Ибра до крај out.
   
 15. vidooq

  vidooq

  Член од:
  14 април 2012
  Мислења:
  18.138
  Допаѓања:
  26.879
  Е па Рашо, сега ти е шанЦата.
   
  На Џио, red.devil и ziak92 им се допаѓа ова.

Сподели преку: