Фан Клуб: Манчестер Јунајтед

Член од
14 април 2012
Мислења
31.409
Поени од реакции
62.005
Eдна од резервните опции е Антонио Кандрева од Лацио ... а другата, многу поневеројатна е Лука Модриќ ...

Се изгубија со лажењево за Руни, прво беше, најбољи у тренинг(ова колку ми е смешно), па се повредил на првиот тренинг во Тајланд, па повреден бил во Манчестер, па не ни тренирал во Тајланд...
 
Член од
10 февруари 2007
Мислења
4.773
Поени од реакции
2.082
When asked directly if Thiago was still a target, he replied: "I never said at any time that he was." - Moyes

I'll keep repeating myself: Wayne is a Manchester United player and he'll remain that."
 
Член од
2 јули 2010
Мислења
5.870
Поени од реакции
7.268
Мене едно не ми е јасно,како ли Ферги издржува сега да не е на припреми со тимов?100% се нервира гризе нокти од што му е досадно:icon_lol:
 
Член од
7 октомври 2011
Мислења
9.377
Поени од реакции
11.748
Мене едно не ми е јасно,како ли Ферги издржува сега да не е на припреми со тимов?100% се нервира гризе нокти од што му е досадно:icon_lol:
Ферги има други муки сеа,се спрема за операција
 
Член од
19 март 2011
Мислења
18.984
Поени од реакции
40.195

ManUtdChampions

Lleyton Hewitt
Член од
5 февруари 2009
Мислења
32.372
Поени од реакции
42.562
Добро, сигурно нема да каже Тиаго не заеба...

Ваквите интервјуа како и секогаш се потполно бескорисни. Неколку општи работи кажани, и толку.
Абе знам јас, ама и од Барса кажаа немало понуда од Јунајтед, чудни се овие нашите. Мада јас мислам дека секако се интересиравме и секако имало посериозен контакт. :)
 
Член од
4 декември 2009
Мислења
3.244
Поени од реакции
2.762
The Belgian defender Marnick Vermijl Manchester United has renewed his contract with the English club until 2016.

Нема официјално али би било добро да е вистина. :)

Велбек сега сам како шпиц има утре да распали и општо на турнејава. :)
 
Член од
10 декември 2010
Мислења
6.259
Поени од реакции
7.263
The Belgian defender Marnick Vermijl Manchester United has renewed his contract with the English club until 2016.

Нема официјално али би било добро да е вистина. :)

Велбек сега сам како шпиц има утре да распали и општо на турнејава. :)
Он ако не распали барем на турнеава и почетокот на сезоната нека се убие самиот.Нека искористи шанса сега кога ќе се обрне најголемо внимание на него :нинџ:
 
Член од
7 октомври 2011
Мислења
9.377
Поени од реакции
11.748
Он ако не распали барем на турнеава и почетокот на сезоната нека се убие самиот.Нека искористи шанса сега кога ќе се обрне најголемо внимание на него :нинџ:
Не верував дека ќе го кажам ова некогаш у моја кариера-
Велбек го носи целиот тим на ГРБ:eek:
 
Член од
21 ноември 2007
Мислења
10.644
Поени од реакции
9.223
Или има вистина што го кажува Мојсо или не е*ат во здрав памет хаха
 

Ilumious

Патник, педер, поет, администратор, масон
Член од
29 јануари 2007
Мислења
84.962
Поени од реакции
195.489


Почна да писка Мојсо. Овој и од Ферги е пострашен кога се нервира. :D
Бутнер го јаде стапот :D

Каков пост видов од некое детенце на ФБ, вика, сега кога е Гигс тренер, ако згреши нешто, самиот ли ќе се кара? :pos:

Се знае зошто им се дере. Сигурно некој од нив или одбил да се враќа назад или не направил пресинг на играчот што го чува.
 
Член од
19 март 2011
Мислења
18.984
Поени од реакции
40.195
Каков пост видов од некое детенце на ФБ, вика, сега кога е Гигс тренер, ако згреши нешто, самиот ли ќе се кара? :pos:
Во право е детето, а што е всушност тоа играч-тренер, кога има друг тренер?

:)
 

Ilumious

Патник, педер, поет, администратор, масон
Член од
29 јануари 2007
Мислења
84.962
Поени од реакции
195.489
Во право е детето, а што е всушност тоа играч-тренер, кога има друг тренер?

:)
Повеќе за да биде со помладите играчи од составот, и така не игра често Гигс барем да им шпмага, ама па и да не го пензионираат штом мисли дека може уште да придонесува :)
 

Kajgana Shop

На врв Bottom