Фан Клуб: Манчестер Јунајтед

Дискусија во форумот 'Фудбал фан клуб' започната од ManUtdChampions, 9 февруари 2011.

 1. budaletinka_r

  budaletinka_r

  Член од:
  7 октомври 2011
  Мислења:
  9.361
  Допаѓања:
  11.725
  Ја Батка не ебам 2%
  [​IMG]

  :vozbud::vozbud::vozbud::vozbud:
   
  На Blondy ʚϊɞ, ~A~, Morgan Freeman и уште 5 други им се допаѓа ова.
 2. Gose007

  Gose007

  Член од:
  5 февруари 2009
  Мислења:
  6.840
  Допаѓања:
  3.143
  На крај може да се каже дека прикажавме многу добра игра само да ја средиме одбраната и топ ќе бидеме .:)
   
 3. vidooq

  vidooq

  Член од:
  14 април 2012
  Мислења:
  23.057
  Допаѓања:
  35.132
  Само да кажам.

  Го имаме новиот Бекам!

  Овој Јунајтед, од 20'-80' не може да го победи ни еден тим на светот.
  Што им стана денес, искрено не знам, Руни со Ван Перси, како да играат 100 години заедно, Чичарито потсетува на Ван Нистелрој, Нани, која енергија кај човеков...
  Флечер назад во форма.
  Чичарито да ги имаше приликите кои ги ужива Велбек, досега ке имаше двоцифрен број на погодоци во ПремиерЛига

  Људи, ко да гледам друг Јунајтед! Само со вакво енергично претставување да продолжиме.
  И не, не сум ја заборавил одбраната, очајни сме! Мора подобрување!
   
  На ~A~ и Gose007 им се допаѓа ова.
 4. eternum

  eternum -- 21 incoming ? --

  Член од:
  27 јуни 2007
  Мислења:
  938
  Допаѓања:
  967
  Чики изигра перфект, ама има едно нешто што ме радува ептен повеќе, нешто што одамна го очекував ...


  Добивме надградба на еден постар систем, сега си имаме SatNav 2.0 --- hint: асистенцијата за третиот гол :vozbud:

  а да, одбраната --- прочитав некој пост дека ни требаат засилувања ... :tapp:
  Треба само да заздрават момците, а и Ферги да ги пушта дечињата почесто. Какви засилувања, какви бакрачи. позззз

  GLORY GLORY MAN UNITED
   
 5. Пепси_

  Пепси_ Гостин

  Ле ле куме ми се дигнааааааа........притисокот :vozbud: :icon_lol:

  Каков велбек бе тоа ти е пропалица чичарито стартер со челзи и сите наредни !!!!


  п.с. нани се испосра :facepalm:
   
 6. Igorcemk

  Igorcemk Само Македонија!

  Член од:
  17 јануари 2008
  Мислења:
  8.772
  Допаѓања:
  10.224
  Честитки, одличен пресврт (y)
   
  Gose007, Gaara, ManUtdChampions и на уште 1 друга личност им се допаѓа ова.
 7. Prof.Dr.Beckett

  Prof.Dr.Beckett

  Член од:
  5 јануари 2009
  Мислења:
  2.654
  Допаѓања:
  80
  da da
   
 8. El_Matocho

  El_Matocho

  Член од:
  13 јануари 2009
  Мислења:
  1.308
  Допаѓања:
  747
  на 0-2 се кладам со другар дека MUFC ке ја врти и јачината на гласот го покачувам на 75 и му викам глеј во 75 мин дават гол за пресврт,а кога Роби ја местеше топката за да изведе корнер му викам глеј сеа Џони од корна гол.Може Настрадамус ми е некоја роднинска врска кој знае.:cautious:
  Ама изгледа дедо Ферги не успеал да стигне на време да преговара со судииве:sneaky:
   
  Gaara, Gose007, eternum и на уште 1 друга личност им се допаѓа ова.
 9. eternum

  eternum -- 21 incoming ? --

  Член од:
  27 јуни 2007
  Мислења:
  938
  Допаѓања:
  967
  идат хајлајц на арена спорт 1 за MAX корисниците
   
 10. Goon

  Goon Pogback

  Член од:
  16 март 2010
  Мислења:
  1.843
  Допаѓања:
  1.476
  Нани кога игра увек прави разлика во играта, мора почесто да добива шанса, мора..

  Али тоа настрана, честито победа и вајда пласман понатаму, идеме сеа да го довршиме она што денес го започна Шахтјор, да ги докрајчиме Челзи.. :D

  Ајдеее.. и Шинџи месец дена аут! :confused:
   
  На Martin му/ѝ се допаѓа ова.
 11. budaletinka_r

  budaletinka_r

  Член од:
  7 октомври 2011
  Мислења:
  9.361
  Допаѓања:
  11.725
  Само Манчестер и барса имаат по 9 бода сеа за сеа,дали се надзира финале:свиркам::свиркам::свиркам:
   
 12. Martin

  Martin

  Член од:
  25 јануари 2005
  Мислења:
  5.107
  Допаѓања:
  3.931
  ^Рано е.
  Утре и Реал праи 9 бода :)
   
 13. budaletinka_r

  budaletinka_r

  Член од:
  7 октомври 2011
  Мислења:
  9.361
  Допаѓања:
  11.725
 14. El_Matocho

  El_Matocho

  Член од:
  13 јануари 2009
  Мислења:
  1.308
  Допаѓања:
  747
  Од кај па сега Кагава повреден.:confused:
  Ама Чича се сеќавате покрај двајца коа издржа дуел стана и му даде топка на Нани е да беше истиот Чича од кога дојде ќе не можеше да си ги најде деловите по тревата,Се познава напорната работа.
   
  На DarkAngel07, ~A~ и eternum им се допаѓа ова.
 15. vidooq

  vidooq

  Член од:
  14 април 2012
  Мислења:
  23.057
  Допаѓања:
  35.132
  Yet, it remains to be seen!
   

Сподели преку: