Фан Клуб: Манчестер Јунајтед

Член од
5 февруари 2009
Мислења
7.045
Поени од реакции
3.322
И голман и одбрана и средина и Фалкао да го земе и топ.
И ти па сега ама очигледно е дека одбраната ни е крш сезонава и добро би ни дошло засилување на оваа позиција. Шоукрос уште во јанураи нека го врати стариот.:)
 
M

Mamba.

Гостин
4:2 че биде

А на судијата ќерките да му ги ебам...кај виде офсајд да му ебам матер слепа
 

ManUtdChampions

Lleyton Hewitt
Член од
5 февруари 2009
Мислења
29.882
Поени од реакции
35.085
Како бе Кагава не постои, кој асистираше за голот? :) Гледаш само го клоцаат него, како го замаваа пред малце, добро е и што оди уштре. И полека малце чил, да не беше линискион 4-2 ќе беше, ќе видиме ќе ја наредиме во второ :)
Веќе не оди. Го извади Ферги. Излеа за да го зачува здрав за Челзи. :)
 

Ilumious

Патник, педер, поет, администратор, масон
Член од
29 јануари 2007
Мислења
81.218
Поени од реакции
181.405
Реновирам дома и утакмицава збутана у ќош ја гледам и сите стримови се пореметени, ај зајмете ме еден нормален!!!!
 

Morgan Freeman

Немодератор
Член од
23 април 2010
Мислења
2.552
Поени од реакции
3.631
Колку голови ни поништија бе овие?(не гледам затоа прашувам)
 
Член од
8 февруари 2009
Мислења
3.731
Поени од реакции
1.033
На врв Bottom