Фан Клуб: Манчестер Јунајтед

Дискусија во форумот 'Фудбал фан клуб' започната од ManUtdChampions, 9 февруари 2011.

 1. Довичински

  Довичински TheTruth

  Член од:
  8 февруари 2009
  Мислења:
  3.687
  Допаѓања:
  962
  Лелееееее овиеее судииве поима немаат! Гомна да јадат, маме им ебем глупо!!!! :mad:
   
 2. ManUtdChampions

  ManUtdChampions Lleyton Hewitt

  Член од:
  5 февруари 2009
  Мислења:
  29.054
  Допаѓања:
  33.639
  Чист гол! Шоубава акција.. ццц
   
 3. Spiegel

  Spiegel

  Член од:
  19 март 2011
  Мислења:
  11.128
  Допаѓања:
  9.375
  cisti gol bese ova mameto negovo cetnicko :mad:

  u princip site so golemi kosi ni ebavaat mater,znaci luiz ke ni zbrca nekoj gol so chelsea
   
 4. Prof.Dr.Beckett

  Prof.Dr.Beckett

  Член од:
  5 јануари 2009
  Мислења:
  2.654
  Допаѓања:
  80
  so vakva odbrana nisto ne praime sezonava
   
  На Blondy ʚϊɞ, Rooney's Temper и pain_killer им се допаѓа ова.
 5. Довичински

  Довичински TheTruth

  Член од:
  8 февруари 2009
  Мислења:
  3.687
  Допаѓања:
  962
  Ти момак гледаш ли уопште кој игра одбрана за ЈУНАЈТЕД?


  ПС.- Руни кое чуство за пас го има алал да му е.
   
 6. Nino Manchester

  Nino Manchester Oŋce α RED, αlwαys α RED

  Член од:
  4 јуни 2009
  Мислења:
  12.628
  Допаѓања:
  13.188
  Ок а глеаш кој ни игра одбрана?
   
 7. Hooligan

  Hooligan ..The President...

  Член од:
  9 февруари 2008
  Мислења:
  2.345
  Допаѓања:
  682
  Ќе биде весело до крај..
   
 8. faraon

  faraon БОГ

  Член од:
  31 јануари 2007
  Мислења:
  17.224
  Допаѓања:
  20.229
  Офсајд немаше да му ебам се на штикли.. И подхитно Ферги нека наоѓа одбрана и средина во зимскиот преоден рок..
   
 9. Goon

  Goon Pogback

  Член од:
  16 март 2010
  Мислења:
  1.843
  Допаѓања:
  1.476
 10. Ilumious

  Ilumious Патник, педер, поет, администратор, масон

  Член од:
  29 јануари 2007
  Мислења:
  77.146
  Допаѓања:
  161.119
  И голман и одбрана и средина и Фалкао да го земе и топ.
   
  На Јунајтед, budaletinka_r, Rooney's Temper и уште 2 други им се допаѓа ова.
 11. budaletinka_r

  budaletinka_r

  Член од:
  7 октомври 2011
  Мислења:
  9.361
  Допаѓања:
  11.725
  Па добро бе нели ке го ставаше Вутон у стартна постава,керик е:facepalm::tapp::facepalm:
  Рафа:cuc::cuc::cuc::cuc::cuc::cuc::cuc::cuc:
  Руни и РВП:cuc::cuc::cuc::cuc::cuc::cuc::cuc:
  Чича (y)(y)
  Кагава не постои на терен dead weight

  Сеа ке ги спичка САФ и у второ 4+
   
 12. Nino Manchester

  Nino Manchester Oŋce α RED, αlwαys α RED

  Член од:
  4 јуни 2009
  Мислења:
  12.628
  Допаѓања:
  13.188
  Ја мислим дека и тренерот треба да го сменимо:eek:.
   
  На eternum и Ilumious им се допаѓа ова.
 13. Ilumious

  Ilumious Патник, педер, поет, администратор, масон

  Член од:
  29 јануари 2007
  Мислења:
  77.146
  Допаѓања:
  161.119
  Како бе Кагава не постои, кој асистираше за голот? :) Гледаш само го клоцаат него, како го замаваа пред малце, добро е и што оди уштре. И полека малце чил, да не беше линискион 4-2 ќе беше, ќе видиме ќе ја наредиме во второ :)
   
  На ~A~ и UnitedWeStand им се допаѓа ова.
 14. ManUtdChampions

  ManUtdChampions Lleyton Hewitt

  Член од:
  5 февруари 2009
  Мислења:
  29.054
  Допаѓања:
  33.639
  Гледам прогрес кај Чичарито и многу ми се допаѓа тоа. Дури поднаучил и некоја финта. :icon_mrgr: А и ништо чудно со оглед на изјавата од Ферги дека Чичарито бил прв на терените за тренинг и последен ги напуштал. Моментално е многу подобар од Велбек. :)

  А одбраната ни е дупка, без разлика кој игра. Цела сезона ни е дупка, не само оваа утакмица. And that's a fact.

  Иначе сезонава направивме милион пресврти, ама ниедна не беше "прелаз" мислам. Редно и едно такво да испадне. :D
   
  Јунајтед, ~A~, Prof.Dr.Beckett и на уште 1 друга личност им се допаѓа ова.
 15. budaletinka_r

  budaletinka_r

  Член од:
  7 октомври 2011
  Мислења:
  9.361
  Допаѓања:
  11.725
  Ја кажав што е проблемот со линискиот, на аеродром му ја заплениле шливовачата и сеа кризира
   
  На Ilumious му/ѝ се допаѓа ова.

Сподели преку: