Фан Клуб: Манчестер Јунајтед

bobipp

Let's cook!
Член од
15 август 2008
Мислења
10.524
Поени од реакции
4.270
Значи понесигурна екипа од нас во ЛШ НЕМА!!!:facepalm:
 

fr0zen

Kirigaya Kazuto
Член од
26 септември 2011
Мислења
1.347
Поени од реакции
502
Керик , човече што направи па зарем ќе му дозволиш да те помине такој , па барем исфрли ја топка лизгајќи се ...
 
Член од
19 март 2011
Мислења
11.429
Поени од реакции
10.301
Лани на денешен ден не потопи шити а годинава брага?? :eek: :pos:
 
Член од
30 октомври 2010
Мислења
919
Поени од реакции
907
Сезонава играме најинтересни утакмици, секоја 4+ завршува во прво :pos:

Денешен тип 6-3 FT :pos:
 
Член од
7 октомври 2011
Мислења
9.372
Поени од реакции
11.746
Братми ми вика 0-2,ја му викам пиши 4+ на раат и не ме послуша
--- надополнето: 23 октомври 2012 во 21:17 ---
Овој србинов не се напил шливовача изглеа па глеа офсајди
 
На врв Bottom