Фан Клуб: Манчестер Јунајтед

The Edge^

the force
Член од
11 јуни 2011
Мислења
2.882
Поени од реакции
2.397
Rafael Da Silva makes his 100th appearance for Manchester United. And he's just 22!
&
Rooney captains the side today
 
2

~2A

Гостин
Ќе играме дијамант формација? :sneaky:

Штета што нема да го гледам натпреваров! :place:


GLORY!!!
 

Ilumious

Патник, педер, поет, администратор, масон
Член од
29 јануари 2007
Мислења
81.160
Поени од реакции
181.266
Да, дијамантот денес ќе се игра, наводно против Челзи план Б ќе биде.
--- надополнето: 23 октомври 2012 во 20:05 ---
Paul Ince & Tom Ince's representatives are at Old Trafford tonight
 
  • Ми се допаѓа
Reactions: ~A~
Член од
7 октомври 2011
Мислења
9.372
Поени од реакции
11.746
Ај некој нека го провери стримов,само звук ми дава
sop://broker.sopcast.com:3912/133333
--- надополнето: 23 октомври 2012 во 20:19 ---
?????
 

fr0zen

Kirigaya Kazuto
Член од
26 септември 2011
Мислења
1.347
Поени од реакции
502
Ебаго , овој ни стана навика , да ни даваат голови на почетни 5-т минути !
 
Член од
19 март 2011
Мислења
11.429
Поени од реакции
10.303
не ме јеби бе преку курот веќе нека се носат у 3 лепе :facepalm:
ај бар за на спортска ќе носат пари јунајтед прима прв гол и тоа 0-15 мин :icon_lol:
 
Член од
29 ноември 2010
Мислења
750
Поени од реакции
322
Некој рече подобро веднаш да примиме гол а не да чекаме до 20 минута епа еве му се оствари желбата :icon_lol:
 

ManUtdChampions

Lleyton Hewitt
Член од
5 февруари 2009
Мислења
29.873
Поени од реакции
35.067
Навика ни стана така да почнуваме. :D

Иначе, оти не дава блодзид? Дајте некој сопкаст со енглез коментатор. :P
 
На врв Bottom