Фан Клуб: Манчестер Јунајтед

Член од
5 февруари 2009
Мислења
7.378
Поени од реакции
3.801
Павард да го земеме е добра опција.Може и десен бек и стопер да игра. Нема да го продолжи договорот со Баерн и сигурно заминува.
 
Член од
26 јануари 2009
Мислења
7.403
Поени од реакции
5.935
Подобро кореецот, а да останеме со АВБ и Далот
Тимбер го гледам како inverted right back. Би покрил на штоперската позиција кога Варан ќе е повреден. Добар е овој Ким но не верувам дека Варан или Мартинез ќе бидат седнати на клупа а кореецот да дојде за резерва не ми се верува. Крај краева лани му беше Тимбер желба на Ерик пред Мартинез што значи го цени високо.
Варан, Лисандро и Линделоф + Шоу и Тимбер мислам дека ќе сме добро покриени на штоперските позиции. Тимбер, Шоу, Далот, Маласија, Бисака(?) на бековските. Секако дека сум и за штопер и десен бек да се купи но незнам финансиски колку е можно.
 
Член од
14 април 2012
Мислења
30.527
Поени од реакции
58.869
Не бе, не ми е верно ние вака рано да договориме играч. Заебанција е некоја. :lolzz:
Чек, има да се тегнат сега околу трансфер износот. Полека. :D
 

bobipp

Let's cook!
Член од
15 август 2008
Мислења
11.541
Поени од реакции
6.321

24/7 се работи. :D
Инаку Хојлунд пред некој месец имаше јавно изјавено дека е фан на Јунајтед.
Автоматски споено мислење:

BTW
Добро, реално и не е лошо ако ги покриеме другите, подефицитарни позиции. Инаку ова е текст што ме радува, макар бил и пола вистина. Не ми е јасно зошто Леви не би кеширал уште летово, освен ако е до толку инает.
 
Член од
14 април 2012
Мислења
30.527
Поени од реакции
58.869
Делува дека Маунт ке биде првиот играч кој ке го потпишеме летово. Ова делува навистина брзо, доколку се случи во наредните недела две.

 
Член од
5 август 2008
Мислења
6.003
Поени од реакции
5.313
На која ќе даваат пренос?
На Арена или Спорт Клуб?
 

bobipp

Let's cook!
Член од
15 август 2008
Мислења
11.541
Поени од реакции
6.321
Со хендикеп ќе треба да победуваме :D
 
Член од
9 октомври 2012
Мислења
2.904
Поени од реакции
1.458
Патетика....
Автоматски споено мислење:

Шо к.рќ му е на Де Геа нека си ги собере гомната и нека бране му ебам неписменио
 

Kajgana Shop

На врв Bottom