Фан Клуб: Манчестер Јунајтед

GavolRulz

hippopotomonstrosesquipedaliophobia
Член од
23 март 2008
Мислења
12.342
Поени од реакции
10.147
Браво Санчо. Браво.

Sent from my SM-G991B using Tapatalk
Па Вилиан да не изиграваше голман со раце да брани, чист гол ќе беше

е сеа ако не тепат со 2 играчи повеќе…
 
Член од
22 ноември 2009
Мислења
1.517
Поени од реакции
1.913
Е сеа со два црвени, нека ги стиснат максимално
 

bobipp

Let's cook!
Член од
15 август 2008
Мислења
11.433
Поени од реакции
6.121
Пречист пенал. Уште 2-3 жолти требаше да им залепи. Полни ги сега.
 

faraon

БОГ
Член од
31 јануари 2007
Мислења
18.239
Поени од реакции
21.729
Еден момент може да смени се..
 
Член од
21 март 2015
Мислења
1.243
Поени од реакции
1.105
Санчо на лево крило и Санчо на десно крило разлика небо и земја
 

Nino Manchester

Oŋce α RED, αlwαys α RED
Член од
4 јуни 2009
Мислења
14.169
Поени од реакции
17.761
Sto e problemot ne bea?ko ne ni sudat necini,ko ni sudat mrsenje muda

Sent from my SM-A325F using Tapatalk
 
Член од
21 март 2015
Мислења
1.243
Поени од реакции
1.105
Пофалби и за Ентони и за Санчо, добар завршен пас и смирена реакција на Санчо
 

Ryan Giggs

tearing you apart since 1991
Член од
27 мај 2009
Мислења
11.001
Поени од реакции
18.422
Како и да е, мислам дека и да останат со 6 играчи Фулам, Вегхорст нема теоретски шанси да даде гол.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom