Фан Клуб: Манчестер Јунајтед

faraon

БОГ
Член од
31 јануари 2007
Мислења
18.239
Поени од реакции
21.728
Со Брајтон во полуфиналето ако го поминеме Фулам. Сити пак лесно во полуфиналето.
 

Ryan Giggs

tearing you apart since 1991
Член од
27 мај 2009
Мислења
10.998
Поени од реакции
18.405
Слабхед е дефинитивно дебил без мозок, не знае да расчисти ниту знае да подаде топка. 5 пати проба да му додаде на АВБ и 5 пати му сечат топка, создаваајќи опасна ситуација по нашиот гол.
 

GavolRulz

hippopotomonstrosesquipedaliophobia
Член од
23 март 2008
Мислења
12.338
Поени од реакции
10.133
Не знам што е подобро за очиве мои.. да продолжам да гледам или да си истурам солна киселина?
 

Ryan Giggs

tearing you apart since 1991
Член од
27 мај 2009
Мислења
10.998
Поени од реакции
18.405
Пола од екипава да ја шитнат во англија, верујвајте ни еден од играчите нема да се избори за стартна 11ка. Ова се играчи кои можат да играат само во Манчестер Јунајтед стартна постава и никаде во ни еден друг клуб на планетава. Слабхед на пример е очај антитален и нема ништо фудбалско во него (боље нека иде нека игра шах), Вегхорст нула, МекТом минус еден, Фернандеш минус 2, Санчо џабе троши кислород итн.
Автоматски споено мислење:

Не знам што е подобро за очиве мои.. да продолжам да гледам или да си истурам солна киселина?
Нека дадат одма пенали за да не гледаме очобол
 
Член од
14 април 2012
Мислења
29.894
Поени од реакции
56.932
Санчо полека си ги троши џокерите кај Тен Хаг. Мегваер 100% ке си иде летото.
 
Член од
20 март 2022
Мислења
1.358
Поени од реакции
3.513
Не знам на што се должи ова, ама подосадно полувреме одамна не сум гледал. Нека го стави Пелистри, сигирно ќе направи нешто плус од ова.
 

Ryan Giggs

tearing you apart since 1991
Член од
27 мај 2009
Мислења
10.998
Поени од реакции
18.405
Мое мислење е дека треба да го извади Санчо а да го стави Фред место него, ем да згусне средина ем да има поголемо влијание напред Фернандеш. Инаку сепак има една позитивна работа во првиов дел, ако поминеме даље Слабхед нема да игра наредна ради картони.
Инаку ЕТХ се дереше на некој на терен со надимак ВЕГГИ :eek::eek::eek::eek:
 

faraon

БОГ
Член од
31 јануари 2007
Мислења
18.239
Поени од реакции
21.728
Нема никаква поврзаност помеѓу одбраната и средниот ред.. Цепат кон напред, немаме креација никаква.
Автоматски споено мислење:

Мое мислење е дека треба да го извади Санчо а да го стави Фред место него, ем да згусне средина ем да има поголемо влијание напред Фернандеш. Инаку сепак има една позитивна работа во првиов дел, ако поминеме даље Слабхед нема да игра наредна ради картони.
Инаку ЕТХ се дереше на некој на терен со надимак ВЕГГИ :eek::eek::eek::eek:
Вегорст?
 
Член од
14 април 2012
Мислења
29.894
Поени од реакции
56.932
Нема никаква поврзаност помеѓу одбраната и средниот ред.. Цепат кон напред, немаме креација никаква.
Автоматски споено мислење:


Вегорст?

Сабитцер е многу лошо поставен на терен, не знам дали имаше 10 допири се на се.
 

faraon

БОГ
Член од
31 јануари 2007
Мислења
18.239
Поени од реакции
21.728
Абе ајде како незаинтересирани играт сиктер бе.
 

Ryan Giggs

tearing you apart since 1991
Член од
27 мај 2009
Мислења
10.998
Поени од реакции
18.405
Хаха пишав горе листа на очајни фудбалери прво полувреме, а тек сега приметувам дека Сабицер игра прва постава.
 

bobipp

Let's cook!
Член од
15 август 2008
Мислења
11.430
Поени од реакции
6.120
Пиши пропало на утакмицава. И онака треба со Сити финале. Тимов нема сили и квалитет да јуриша на сите фронтови.
 

Nino Manchester

Oŋce α RED, αlwαys α RED
Член од
4 јуни 2009
Мислења
14.169
Поени од реакции
17.761
Toa e toa ja vikam da go sitneme De Gea zatoa sto neznael da igra od noga do noga.Svoevremeno Pep go zede Bravo bas zaradi toa,ama.

Sent from my SM-A325F using Tapatalk
 
Член од
24 јануари 2015
Мислења
1.598
Поени од реакции
972
Сега се гледа влијанието на Каземиро и Ериксен на играта на целиов тим. Без нив двајцата сме комплетно друг екипа.

Sent from my SM-G991B using Tapatalk
 

Ryan Giggs

tearing you apart since 1991
Член од
27 мај 2009
Мислења
10.998
Поени од реакции
18.405
Сега се гледа влијанието на Каземиро и Ериксен на играта на целиов тим. Без нив двајцата сме комплетно друг екипа.

Sent from my SM-G991B using Tapatalk
А ЕТХ со цел памет, "имаме опции да го замениме Касемиро" ... :гомце::гомце::гомце::гомце:
 

Kajgana Shop

На врв Bottom