Фан Клуб: Манчестер Јунајтед

Член од
5 февруари 2009
Мислења
7.201
Поени од реакции
3.536
120 милиони за Коло Муани е мислам премногу.
 

faraon

БОГ
Член од
31 јануари 2007
Мислења
18.239
Поени од реакции
21.729
Мегваер е ненормално бавен..
 
Член од
24 јануари 2015
Мислења
1.598
Поени од реакции
972
Мегваер е играч помалце во тимов.

Sent from my SM-G991B using Tapatalk
 

GavolRulz

hippopotomonstrosesquipedaliophobia
Член од
23 март 2008
Мислења
12.342
Поени од реакции
10.147
А другите пак цутат на теренот, не можам да се одлучам кој од кој е подобар :pos:
 
Член од
6 септември 2021
Мислења
149
Поени од реакции
207
Само што пуштив пред малце, не го стигнав прво. Ај пишете како изигра Пелистри у прво полуврме. Ама онака малце подетално.
 
Член од
26 јануари 2020
Мислења
479
Поени од реакции
583
ај на сметка на Антони, Пелистри че има уште појче мотивација и че го седни на клупа ролинг-бол трупов. :D
 
Член од
20 март 2022
Мислења
1.358
Поени од реакции
3.513
Прво како и стално проблематично, второто ја зедовме утакмицата под контрола. Мора да работат на влезот во утакмиците, секоја утакмица прелабаво стартуваат.

Туку денес во Манчестер се случува нешто поинтересно од утакмицата
 

GavolRulz

hippopotomonstrosesquipedaliophobia
Член од
23 март 2008
Мислења
12.342
Поени од реакции
10.147
Знаев дека ќе биде Севиља, од истиот град се и Бетис. Севиља се наоѓа зад на Господ грбот, таму некаде кај Гибралтар, нема шанси авионски лет по разумна цена да се најде. Пишав тогаш кога ни се паднаа Бетис, ќе пишам и сега, ПРЕКУ СТОЈКО ОД ШПАНСКИВЕ ЕКИПИ :yid:
 

ManUtdChampions

Lleyton Hewitt
Член од
5 февруари 2009
Мислења
31.854
Поени од реакции
41.532
Севиља во 1/4 финале, па Јуве/Спортинг во 1/2 финале. Јако :D
 

Kajgana Shop

На врв Bottom