Фан Клуб: Манчестер Јунајтед

bobipp

Let's cook!
Член од
15 август 2008
Мислења
11.430
Поени од реакции
6.120
:mad: Па нека си ебат мајката, од топка му се одби ногата, не одеше дирек на нога прво. Пак 3 нема да игра?
 
Член од
21 ноември 2007
Мислења
10.566
Поени од реакции
8.982
Остар старт беше, ама на топка играше прво.

Лошо вака во продолжениево. Пак Касемиро 3 натпревари аут.

Sent from my SM-A750FN using Tapatalk
 
Член од
7 јануари 2020
Мислења
139
Поени од реакции
102
Маме у пиче да му га ебу на касемиро. Ич не му се игра за манчестер јунајтед. Абе све живо и мртво да му га ебу. 2 црвен картон.
 
Член од
21 ноември 2007
Мислења
10.566
Поени од реакции
8.982
Остар старт беше, ама на топка играше прво.

Лошо вака во продолжениево. Пак Касемиро 3 натпревари аут.

Sent from my SM-A750FN using Tapatalk
 

faraon

БОГ
Член од
31 јануари 2007
Мислења
18.239
Поени од реакции
21.728
На Ливерпул пет пати не се гледаше а беа каде каде појаки удари само на Јунајтед се гледа..Све да им јебем.
 
Член од
21 ноември 2007
Мислења
10.566
Поени од реакции
8.982
Остар старт беше, ама на топка играше прво.

Лошо вака во продолжениево. Пак Касемиро 3 натпревари аут.

Sent from my SM-A750FN using Tapatalk
 

Ryan Giggs

tearing you apart since 1991
Член од
27 мај 2009
Мислења
10.998
Поени од реакции
18.405
Смешен е судијава веќе, секоје паѓање на сотон го гледа на вар, ама затоа ништо не суди за Јунајтед.
 
Член од
1 јули 2012
Мислења
1.907
Поени од реакции
5.367
Ептен добро играме денеска, Рашфорд иако малце повеќе себичен ги искина по лева страна.
Добро играме? Буквално никаква контола немаме на терен, Бруно глуми лево крило повеќе него ли што е во средина. Касемиро го остава пола терен сам да го брани.
Само мене ли ми е преку кур од играњево константно на Вегхорст и кога треба и кога не треба?
Иначе делува ко играчиве да мислат дека тоа штонго победија Бетис 4-1 е доволно да им го испере срамот против Ливерпул. Многу лежерно, без замарање играат, пред се Рашфорд, Шо, Бруно, Санчо, Антони, Бисака.
Премногу грешни пасови, нервоза, дури и кај Касемиро. Црвениот можеше да биде и жолт, ама реално повеќе е за црвен. Бруно а влезе у шеснаесетник прва опција му е да падне, пенал да изглуми.
 
Член од
20 март 2022
Мислења
1.358
Поени од реакции
3.513
Дај бе нека се кренат веќе нека реагират против овие ѓубрињата, па секоја втора утакмица не сакатија фамилијата да му ја ебам.
Инаку стандард дупка прво полувреме.
 

Ryan Giggs

tearing you apart since 1991
Член од
27 мај 2009
Мислења
10.998
Поени од реакции
18.405
Добро играме? Буквално никаква контола немаме на терен, Бруно глуми лево крило повеќе него ли што е во средина. Касемиро го остава пола терен сам да го брани.
Само мене ли ми е преку кур од играњево константно на Вегхорст и кога треба и кога не треба?
Иначе делува ко играчиве да мислат дека тоа штонго победија Бетис 4-1 е доволно да им го испере срамот против Ливерпул. Многу лежерно, без замарање играат, пред се Рашфорд, Шо, Бруно, Санчо, Антони, Бисака.
Премногу грешни пасови, нервоза, дури и кај Касемиро. Црвениот можеше да биде и жолт, ама реално повеќе е за црвен. Бруно а влезе у шеснаесетник прва опција му е да падне, пенал да изглуми.
Ако на Касемиро тоа беше црвен, за нас требаше да досуди 2 чисти пенала. Сосема различен критериум на судење од клошарот судија, и пробува на секој начин да не уништи.
 
Член од
9 октомври 2012
Мислења
2.840
Поени од реакции
1.394
Цело време зборат англиската лига била физичка, дека не е балет фудбал е, а сега ваков црвен, епа на топка беше после му клизна и го закачи, повреда нема, двојни аршини за Јунајтед, не знам ја да сум јавно ќе зборам за тоа па нека одам курбан, овоа е веќе срамно.
 

Бавча

идол на младите
Член од
25 декември 2007
Мислења
11.483
Поени од реакции
10.516
Ќерки, жени, мајки, баби, се по список на Тејлор и ко.
Иако реално подобро играат со 10 играчи.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom