Фан Клуб: Манчестер Јунајтед

Morgan Freeman

Немодератор
Член од
23 април 2010
Мислења
2.872
Поени од реакции
4.242
Што фајде ако се вртиме наназад? Пукна блам, тоа е, како што имав речено ова ќе е период на стабилизација и логични се и падови. Секако дека она некни беше ненормално и срамно и никако не може да се оправда, ама најбитно ми е што вчера се издигнаа и ја добија утакмицата убедливо во второ.
Зборот ми беше дека џабе им се наградите за февруари кога сета добра работа во цел месец је ебаа за 90 минути. Џабе и признанија и сѐ.

И толку нејќев да ги гледам со Бетис што дури ни хајлајтс нејќам да пуштам. Нити следната со Фулам нема да ја гледам, може и до крај на сезона.
Тоа е како кога жена ти со која што си во брак 20 години да те изневери со комшијата на кој очи нејќеш да му видиш. :icon_mrgr:
 
Член од
26 јануари 2009
Мислења
7.264
Поени од реакции
5.633
Еве читам нешто дека Тен Хаг сакал плус голман, играч од средината на теренот и десен бек..Колку ќе биде изводливо ако останат Глејзери ќе видиме.
Ќе не земат катарците и ќе испукат 400 милиони на Кејн, Тер Штеген, Де Јонг и Хакими. :icon_mrgr:
 

bobipp

Let's cook!
Член од
15 август 2008
Мислења
11.430
Поени од реакции
6.120
Сеа ми доаѓа мака од кого изгубија 7 комада :(:(
Ако бе, в газ нека си ја напикаат победата од 7-0 сега. Од Борнмут изгубија :pos:. Би сакал Карагер да му ја видам фацата сега. И уште еден потоп од Реал сега да доживеат.
 
Член од
5 февруари 2009
Мислења
7.198
Поени од реакции
3.536
Важно утре да победиме и полека да си го осигураме топ 4 местото. Ако може да се освои и Фа куп и Европа лига ќе биде топ за оваа сезона.
 

ManUtdChampions

Lleyton Hewitt
Член од
5 февруари 2009
Мислења
31.852
Поени од реакции
41.524
На крај ќе останеме осамени на трето место, без можност за мрдање ни нагоре ни надоле.

Што е добро од друга страна, бидејќи сме во добра позиција да освоиме бар уште еден трофеј.
 
Член од
13 јануари 2013
Мислења
1.493
Поени од реакции
1.109
На крај ќе останеме осамени на трето место, без можност за мрдање ни нагоре ни надоле.

Што е добро од друга страна, бидејќи сме во добра позиција да освоиме бар уште еден трофеј.
Доволно е тоа да се зацементираме на трето место за да се оди на другите трофеи.
 

dantemkd

demon hunter
Член од
5 јануари 2013
Мислења
7.073
Поени од реакции
5.662
Хеј 3то место и уште некој трофеј да закачиме солидна сезона ќе е.
 
Член од
20 март 2022
Мислења
1.358
Поени од реакции
3.513
Пак ќе речам, ок ланските порази, ама 7-0 да изгубиш од овој Ливерпул шо кој стигна го отвори е резил на декадата. Нека ги потсеќаат пред секоја наредна утакмица на ова.
 

bobipp

Let's cook!
Член од
15 август 2008
Мислења
11.430
Поени од реакции
6.120
На крај ќе останеме осамени на трето место, без можност за мрдање ни нагоре ни надоле.

Што е добро од друга страна, бидејќи сме во добра позиција да освоиме бар уште еден трофеј.
За ФА куп, ќе треба најверојатно со Сити да се тепаме, така да доста тешко ќе биде тука. Освојување на ЛЕ би било топ.
Автоматски споено мислење:

На крај ќе останеме осамени на трето место, без можност за мрдање ни нагоре ни надоле.

Што е добро од друга страна, бидејќи сме во добра позиција да освоиме бар уште еден трофеј.
За ФА куп, ќе треба најверојатно со Сити да се тепаме, така да доста тешко ќе биде тука. Освојување на ЛЕ би било топ.
 

ManUtdChampions

Lleyton Hewitt
Член од
5 февруари 2009
Мислења
31.852
Поени од реакции
41.524
За ФА куп, ќе треба најверојатно со Сити да се тепаме, така да доста тешко ќе биде тука. Освојување на ЛЕ би било топ.
Автоматски споено мислење:


За ФА куп, ќе треба најверојатно со Сити да се тепаме, така да доста тешко ќе биде тука. Освојување на ЛЕ би било топ.
Сити во тој дел од сезоната ќе оди ол ин на ЛШ. И претходните 2 сезони стигнаа до 1/2 финале во ФА Купот и таму излегуваа со малтене втор тим.

Крај краева, ако треба да се тепаме, ќе се тепаме. :D
 
Член од
2 јули 2010
Мислења
5.825
Поени од реакции
7.060
Сити во тој дел од сезоната ќе оди ол ин на ЛШ. И претходните 2 сезони стигнаа до 1/2 финале во ФА Купот и таму излегуваа со малтене втор тим.

Крај краева, ако треба да се тепаме, ќе се тепаме. :D
Мислиш,ќе ги претепаме баки ;)


Sent from my SM-G990B using Tapatalk
 
Член од
10 ноември 2022
Мислења
288
Поени од реакции
878
Добро, го разбира некој составот со Санчо наместо Фред?
 

Ryan Giggs

tearing you apart since 1991
Член од
27 мај 2009
Мислења
10.998
Поени од реакции
18.405
Ептен добро играме денеска, Рашфорд иако малце повеќе себичен ги искина по лева страна.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom