Фан Клуб: Манчестер Јунајтед

Член од
20 март 2022
Мислења
1.385
Поени од реакции
3.513
Тоа е, тимот е тотално друг последните две недели после купот. Премногу аматерски грешки, налик оние од претходната сезона. И не знам зошто оди со глава во ѕид Тен Хаг со поставата и позициите.
 
Член од
26 јануари 2009
Мислења
7.504
Поени од реакции
6.132
Имавме добри шанси за повисоко водство но се плеткаат цело време. И пуштете си хајлајтс од Де Геа од полувремево кога ќе си оди на лето. Буквално им направи неколку шанси.
 
Член од
1 јули 2012
Мислења
2.288
Поени од реакции
6.588
Изубени. Ќе се враќаат у Оле мод изгледа после Ливерпул. Голема грешка му е на Тен Хаг што искочи со истата 11-ка после мизеријана од Ливерпул. Како само успеа да најде причина у стартна ппстава да му бидат Вегхорст, Антони, па и Бруно, Далот и Шо? Де Геа изваден од памет, бога ми после 7-кана од Ливерпул дури и добронсе држи.
 

ManUtdChampions

Lleyton Hewitt
Член од
5 февруари 2009
Мислења
32.412
Поени од реакции
42.670
Бевме добри до голот на Бетис, требаше да дадат и втор. Треба свежина и брзина во второ.

Санчо и Гарначо место Ентони и Вегхорст.
 

dantemkd

demon hunter
Член од
5 јануари 2013
Мислења
8.669
Поени од реакции
7.246
Нека го става Пелестри или Еланга циганот иритир.
 

Ryan Giggs

tearing you apart since 1991
Член од
27 мај 2009
Мислења
11.455
Поени од реакции
20.226
Незнам зашто, иако ужасно ме нервира Вегхорст ради немање талент за фудбал, од друга страна пак кога го гледам колку искрено се радува заборавам колку лош фудбалер е уствари.
 
Член од
24 јануари 2015
Мислења
1.742
Поени од реакции
1.168
Незнам зашто, иако ужасно ме нервира Вегхорст ради немање талент за фудбал, од друга страна пак кога го гледам колку искрено се радува заборавам колку лош фудбалер е уствари.
Да видиш јас колку би се радувал да ме стават центарфор во Јунајтед. Па уште по некоја случајност и гол да дадам.... Фешти цела година.

Sent from my SM-G991B using Tapatalk
 

Макед0нер

Red Devil
Член од
7 март 2012
Мислења
746
Поени од реакции
639
Пелистри гризе по теренот се надевам ке добива повеќе шанси за докажување
 

Ryan Giggs

tearing you apart since 1991
Член од
27 мај 2009
Мислења
11.455
Поени од реакции
20.226
Да видиш јас колку би се радувал да ме стават центарфор во Јунајтед. Па уште по некоја случајност и гол да дадам.... Фешти цела година.

Sent from my SM-G991B using Tapatalk
 

ManUtdChampions

Lleyton Hewitt
Член од
5 февруари 2009
Мислења
32.412
Поени од реакции
42.670
Фантастично второ полувреме, можеше и требаше комотно бар уште 2 да им дадеме.

Може со комбиниран состав во Севиља, па малце поодморени против Фулам во ФА нареден викенд.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom