Фан Клуб: Манчестер Јунајтед

Член од
20 март 2022
Мислења
1.385
Поени од реакции
3.513
Од крајност во крајност одат овие од новата структура. Сега Тен Хаг уште Ериксен нека го убеди и 3 играчи одеднаш ќе завршат. :cool:

 
Последно уредено:
Член од
14 април 2012
Мислења
31.407
Поени од реакции
62.002
Koлку нашиве ги развлекоа трансфериве во поглед на конкурентите, дојде време да се радуваме на замената на Шо :D.

Дај нека го финализираат Де Јонг.
 
Член од
20 март 2022
Мислења
1.385
Поени од реакции
3.513
Да се заинтересираа за овој пред Лион, ќе кошташе 50 милиони.
Добра идеја. Можеби тоа им е новата тактика, да ги оставаат прво да се договорат со некој клуб за помала сума, па после да влетаат нашите со 10-15% повисока цена и да го соберат. :ROFLMAO:
 

faraon

БОГ
Член од
31 јануари 2007
Мислења
18.371
Поени од реакции
21.915
Koлку нашиве ги развлекоа трансфериве во поглед на конкурентите, дојде време да се радуваме на замената на Шо :D.

Дај нека го финализираат Де Јонг.
Го гледав дватри пати и ми изгледа како солидно бекче, уште млад дечко но може да израсне во одличен лев бек..

Уште за Сангаре да пратат понуда супер ќе биде..
 
Член од
14 април 2012
Мислења
31.407
Поени од реакции
62.002
Полека почнува да ми иде на онаа ствар. Почнаа да излегуваат вести дека Тен Хаг сака да му даде недефинирана улога напред, како би бил понепредвидлив... и глеј 2 дена покасно.

 

dantemkd

demon hunter
Член од
5 јануари 2013
Мислења
8.524
Поени од реакции
7.115
Нека бараат купувач за него подобро.
Да сум на негово место додека не почнам да давам резултати би се дистанцирал од социјални мрежи и би се фокусирал на фудбалот.
 
Член од
15 јули 2009
Мислења
3.348
Поени од реакции
3.217
Ако успеат да ги договорат De Jong, Malacia, i Eriksen оваа недела ќе биде супер. Да можат да се фокусират после на десно крило и штопер. Се повеќе од тоа е премија.
 

dantemkd

demon hunter
Член од
5 јануари 2013
Мислења
8.524
Поени од реакции
7.115
Ако успеат да ги договорат De Jong, Malacia, i Eriksen оваа недела ќе биде супер. Да можат да се фокусират после на десно крило и штопер. Се повеќе од тоа е премија.
Де јонг тешко оваа недела.
 

faraon

БОГ
Член од
31 јануари 2007
Мислења
18.371
Поени од реакции
21.915
Полека почнува да ми иде на онаа ствар. Почнаа да излегуваат вести дека Тен Хаг сака да му даде недефинирана улога напред, како би бил понепредвидлив... и глеј 2 дена покасно.

Абе кој го ЈЕБЕ нека скапе на клупа, ако навистина го рекол тоа мора веднаш да се продаде за 50 - 60 мил, доста ни беше од вакви вируси и гнаси. Со играта што ја имаше минатите две сезони ни на клупа не би го седнал ќе го ставам на трибините нега гледа,Да го ебам циганот.
 

ManUtdChampions

Lleyton Hewitt
Член од
5 февруари 2009
Мислења
32.372
Поени од реакции
42.562
А замислете Тен Хаг го убеди мрзата Марсијал сериозно да си ја сфати работата и конечно да искористи некој дел од потенцијалот што го има(ше)? :D
 
Член од
22 ноември 2009
Мислења
1.683
Поени од реакции
2.244
А замислете Тен Хаг го убеди мрзата Марсијал сериозно да си ја сфати работата и конечно да искористи некој дел од потенцијалот што го има(ше)? :D
Па ко што ги гледам на сликине и двајцата се окезени во фаците, си се шмекаат еден со друг :D Којзнае, да не испадне Тони да ја повтори сезонана кога даде 23/4 голови.
 
Член од
14 април 2012
Мислења
31.407
Поени од реакции
62.002
Лидс веќе има ставено цена од 65 милиони фунти на Рафиња. За 55+10 сигурно ке го дадат.
Го сакав пред Ентони од аспект што веќе има какво такво искуство во ПЛ, чини исто како Антони, и ми ДЕЛУВА физички посилен.

Во моментов, Ентони делува како потенцијал, без конкретен завршен продукт. Но, ајде, ако дојде Ентони во ПЛ, тогаш ке споредуваме.

 
Последно уредено:

Kajgana Shop

На врв Bottom