Фан Клуб: Манчестер Јунајтед

dantemkd

demon hunter
Член од
5 јануари 2013
Мислења
5.383
Поени од реакции
4.297

Се надевам и Гарначо ќе добие шанса.
 

bobipp

Let's cook!
Член од
15 август 2008
Мислења
11.126
Поени од реакции
5.430
Не нема на ниеден СК :ROFLMAO:
 
Член од
20 март 2022
Мислења
625
Поени од реакции
1.568
Не нема на ниеден СК :ROFLMAO:
Битно Лестер - Саутемптон ги даваат, тотално небитна утакмица. Барем комбиниран пренос да направеа на една да му се помочам во таа телевизијата смрдена.
 

bobipp

Let's cook!
Член од
15 август 2008
Мислења
11.126
Поени од реакции
5.430
Битно Лестер - Саутемптон ги даваат, тотално небитна утакмица. Барем комбиниран пренос да направеа на една да му се помочам во таа телевизијата смрдена.
Затоа од есен, апсолутно сите натпревари од ПЛ, во преноси на Арена. Нека даваат овие СК, турско и полско првенство.
 

faraon

БОГ
Член од
31 јануари 2007
Мислења
17.766
Поени од реакции
21.109
Тен Хаг има што да види..Нека спрема Јунајтед 200 милиони оти лошо му се пишува на клубот..
 
Член од
24 јануари 2015
Мислења
1.496
Поени од реакции
875
Здраво конференциско, ние доаѓаме.

Sent from my SM-G991B using Tapatalk
 
Член од
8 мај 2022
Мислења
524
Поени од реакции
1.611
Реално, со играта што ја прикажа Манчестер оваа година било кое натпреварување во Европа му е премија. Тамам ќе биде конференциска лига, за да се испробуваат млади играчи. Подобро е следната сезона да не такмичи клубот во сериозно европско натпреварувања. Колку работа го чека Тен Хаг, сам не е свесен. Пред се на кондициски план, освен Фред кога не еповреден, нема играч кој е кондициски на ниво на ПЛ.
 

Бавча

идол на младите
Член од
25 декември 2007
Мислења
11.285
Поени од реакции
10.010
Битно Лестер - Саутемптон ги даваат, тотално небитна утакмица. Барем комбиниран пренос да направеа на една да му се помочам во таа телевизијата смрдена.
Баце не ги гледај не се нервирај. Тури им пепел.
 

bobipp

Let's cook!
Член од
15 август 2008
Мислења
11.126
Поени од реакции
5.430
Само ние и ботовите Норвич не дадовме гол денеска :facepalm:. Брука крај на најлошата сезона откако го пратам клубов. Срам и арам нека им се парите што ги изналапаа сезонава.
 
Член од
20 март 2022
Мислења
625
Поени од реакции
1.568
Баце не ги гледај не се нервирај. Тури им пепел.
Гледав до кај 25 минута до пред да примиме гол, после се зафатив со гости, среќа не ги гледав, да им ебам мамицата неспособна. Конечно дојде крај и на оваа агонија, цел живот немав толку нерви јадено како оваа сезона.
Не спаси Брајтон од невиден блам.
Автоматски споено мислење:

Претходната сезона без пораз во гости, годинава брука... :facepalm:
 
Член од
21 март 2015
Мислења
1.123
Поени од реакции
955
Катастрофална сезона, да се надеваме дека нема да се повтори, Ерик виде со какви играчи ке си има работа, се надевам уште од утре ке почне со интензивна работа
 

Kajgana Shop

На врв Bottom