Фан Клуб: Манчестер Јунајтед

dantemkd

demon hunter
Член од
5 јануари 2013
Мислења
5.428
Поени од реакции
4.329
Ни со Бисума, ни со Лемар, ни Камара никој релевантен не не поврзува, не знам од каде ги ископа овие имиња.

А јас лично би сакал да го донесат Ериксен. Ќе има голема корист.
За ротација е перфектен Ериксен ама повеќе се тера накај Спарси отколку накај нас.
 
Член од
14 април 2012
Мислења
28.568
Поени од реакции
52.461
Вчера изјави дека сака да игра ЛШ Ериксен. Не би имал ништо против да го донесат, ама тешко вака.
 
Член од
1 јули 2012
Мислења
1.645
Поени од реакции
4.599
Вчера изјави дека сака да игра ЛШ Ериксен. Не би имал ништо против да го донесат, ама тешко вака.
Па во таква ситуација, само Тотајнхем ако избори ЛШ му се реална опција. Не верувам дека би отишол во Арсенал. Челзи, ама се добро покриени, Сити и Ливерпул не верувам дека се заинтересирани. Во Серија А не смее да игра. У Бундес не верувам да иде. Можда Ајакс го има ко опција.
 

TrikkY

Shit happens. [God]
Член од
4 мај 2012
Мислења
169
Поени од реакции
152
Лабилнио
на овај агенто му скина конци, па почнува сам да си бара клуб за од нареднава сезона
 

TrikkY

Shit happens. [God]
Член од
4 мај 2012
Мислења
169
Поени од реакции
152
Ма кој го рецка нека крши глава кај жабарите.
Па здравје госпо ако се покажи во Џубрентус, за 2-3 години да си го вратиме назад за само неверојатни 200мил( пошто толку му сечи на нашиве) :)
 
Член од
15 јули 2009
Мислења
2.762
Поени од реакции
2.135
Наводно сме во напредни преговори со Ајакс за Тимбер. Ми се допаѓа тоа што брзо се работи на трансфери (y)
 
Член од
24 јануари 2015
Мислења
1.496
Поени од реакции
875
Тотенхем + Конте = Лига на шампиони
Јунајтед + Рагник = Конференциска

Sent from my SM-G991B using Tapatalk
 
Член од
21 март 2015
Мислења
1.128
Поени од реакции
966
Тотенхем + Конте = Лига на шампиони
Јунајтед + Рагник = Конференциска

Sent from my SM-G991B using Tapatalk
Има разлика, кај Тотенхем можда не се сите класа играчи, ама не е соблекувалната во хаос, што кај на се случај, не дека Конте е слаб тренер, ама на нас ни треба комплетна реформа која се надевам ЕТХ ке ја спроведе со помош на Рагник
 

dantemkd

demon hunter
Член од
5 јануари 2013
Мислења
5.428
Поени од реакции
4.329
По би прифатил конференциска си Тен хаг одколку Конте Лига на шампиони и исто срање за 2 години.

Инаку со Тимбер имале вербален договор од 25 до 35 мил.
 
Член од
26 јануари 2020
Мислења
359
Поени од реакции
409
Брзински нека си состави екипа и нека ја воигра па да видиме дали че бидни нешто. Лигата има стварно два босој шо се во топ форма и многу тешко губат (Сити и Ливерпул), се надевам че играат со 125% од своите можности во Јунајтед. :)
 

Kajgana Shop

На врв Bottom