Фан Клуб: Манчестер Јунајтед

Nino Manchester

Oŋce α RED, αlwαys α RED
Член од
4 јуни 2009
Мислења
14.530
Поени од реакции
17.887
Ovoj Tavernie go pratam nekoe vreme bratot e masina najefikasen desen bek vo evropa.Bi bilo dobro da se zema e sega Skotsko prvenstvo e edno PL drugo mada se gleda deka razbira fudbal

Sent from my SM-A325F using Tapatalk
 
Член од
26 јануари 2009
Мислења
7.494
Поени од реакции
6.121
Ovoj Tavernie go pratam nekoe vreme bratot e masina najefikasen desen bek vo evropa.Bi bilo dobro da se zema e sega Skotsko prvenstvo e edno PL drugo mada se gleda deka razbira fudbal

Sent from my SM-A325F using Tapatalk
31 година ќе полни братот. Тенкс, бат ноу тенкс.
 
Член од
20 март 2022
Мислења
1.385
Поени од реакции
3.513

Гуд њуз бед њуз.
До пред некое време ова се викаше корона вирус, сега повторно се враќаме на старото, бронхитис и температура. :brlav:

А на Баји изгледа тврда му беше клупата некни каде што седеше, па го повреди грбот.

И за крај, да ви посакам убав викенд со едно видео од најскапиот забавувач во светот.

 
Член од
26 јануари 2020
Мислења
699
Поени од реакции
915
Ај да си бидиме искрени си начекал брати си цица, си го живеј на макс животот лабаво, не му зависи неговата плата од перформансите и резултатите на Јунајтед, па сето будали собрнаи тука, шо че се замара тој, ебаму муцките за писма лепење во пошта.
 

dantemkd

demon hunter
Член од
5 јануари 2013
Мислења
8.528
Поени од реакции
7.121
Ај да си бидиме искрени си начекал брати си цица, си го живеј на макс животот лабаво, не му зависи неговата плата од перформансите и резултатите на Јунајтед, па сето будали собрнаи тука, шо че се замара тој, ебаму муцките за писма лепење во пошта.
Ќе дојде јуни ќе го љета вонка. :D
 

dantemkd

demon hunter
Член од
5 јануари 2013
Мислења
8.528
Поени од реакции
7.121
Инаку Раши наши бил загрижен дали ќе добива минутажа што ја посакува размислувал да си оди ако Тен хаг не му гарантирал сатартно место.
Слободно нека си оди доста беше тинтреање.
 

dantemkd

demon hunter
Член од
5 јануари 2013
Мислења
8.528
Поени од реакции
7.121

:tapp:
Автоматски споено мислење:


@Besancon90 дискутиравме пред некое време затоа велам да не им се верува на управата врска немаат.

Автоматски споено мислење:

 
Последно уредено:
Член од
26 јануари 2020
Мислења
699
Поени од реакции
915
Нека појади газирани витамини Рагник че го кикнат и него како недоверлив советник на клубов. :P
 

dantemkd

demon hunter
Член од
5 јануари 2013
Мислења
8.528
Поени од реакции
7.121
Нека појади газирани витамини Рагник че го кикнат и него како недоверлив советник на клубов. :P
Многу им се контра ич не ги рецка, нема да ме чуди за 2 недели да го исплатат и да го намаваат.
 

dantemkd

demon hunter
Член од
5 јануари 2013
Мислења
8.528
Поени од реакции
7.121
Не гледам со кој тренер не би се вклопил Диаз... би сакал да знам кој е ликот кој кажал НЕ на овие трансфери.
Вудвард си замина на 1ви Февруари така да прв осомничен ми е.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom