Фан Клуб: Манчестер Јунајтед

Член од
5 април 2022
Мислења
88
Поени од реакции
287
Можеби е спин за Лајпциг можеби и размислуваат зборот ми е не е сигурно дека Јунајтед ќе го потпише Тен хаг.
Прво се истрча како прле пред магаре, сега можеби е спин. Кој комичен лик си ти, циркус.
 

dantemkd

demon hunter
Член од
5 јануари 2013
Мислења
5.383
Поени од реакции
4.297
Прво се истрча како прле пред магаре, сега можеби е спин. Кој комичен лик си ти, циркус.
Али другар ти Погба че лета подалеку од клубот како и што треба, штета само што порано не ги изритаа. :pos:
 
Член од
5 април 2022
Мислења
88
Поени од реакции
287
Али другар ти Погба че лета подалеку од клубот како и што треба, штета само што порано не ги изритаа. :pos:
Кога и да погледнам во фан клуб Ман УТД последен пост е секогаш од тебе. Одмори малку, не мора да бидеш на норма. Олабави се малку, и олабави не нас другите. Немој да бидеш напорен.
 

dantemkd

demon hunter
Член од
5 јануари 2013
Мислења
5.383
Поени од реакции
4.297
Кога и да погледнам во фан клуб Ман УТД последен пост е секогаш од тебе. Одмори малку, не мора да бидеш на норма. Олабави се малку, и олабави не нас другите. Немој да бидеш напорен.
Имаш игнор опција ако несакаш да ми гледаш постиви, а музички желби нема да ти исполнувам.


 

faraon

БОГ
Член од
31 јануари 2007
Мислења
17.766
Поени од реакции
21.109
Треба да се влета на Олд трафорд пак. :gjavol:
Не бе другар нема потреба,едноставно е,нека почне натпреварот после пет минути апсолутно сите навивачи нека почнат да свират и еден по еден нека го напуштат Олд Трафорд , нека играт на празни трибини од остатокот од сезоната.Игрчи ги боли кур за дресот што го носат преплатени мизерници зошто пак јас како навивач да одам да ѓи гледам ?
 

dantemkd

demon hunter
Член од
5 јануари 2013
Мислења
5.383
Поени од реакции
4.297
Не бе другар нема потреба,едноставно е,нека почне натпреварот после пет минути апсолутно сите навивачи нека почнат да свират и еден по еден нека го напуштат Олд Трафорд , нека играт на празни трибини од остатокот од сезоната.Игрчи ги боли кур за дресот што го носат преплатени мизерници зошто пак јас како навивач да одам да ѓи гледам ?
И нека престанат да купуваат дресови и мерч од клубот тоа највеќе ќе ги погоди.
 
Член од
20 март 2022
Мислења
625
Поени од реакции
1.568
Треба да се влета на Олд трафорд пак. :gjavol:
Не гледам овој пат зошто би се влетал на Олд Трафорд. Нема ништо управата со ова што мочковците го прикажуваат и се влечат по терен. Претходното лето завршија сосема добра работа на трансфер пазарот.
Единствено што би можело да се направи сега е да играат пред празен стадион до крај на сезоната. Или да бидат свирени од почеток до крај.
 

Бавча

идол на младите
Член од
25 декември 2007
Мислења
11.285
Поени од реакции
10.010
Ќе бидам задоволен со Тен Хаг и Рајс ко за почеток, барем тимов ќе личи ко на фифа за мобилен кога почнуваш со 1 суперстар а другите 10 се испод 60 ранг.
Па барем ќе знаеш дека кад тад ќе ја биде.
Ок, и Давид го заборавив.
 
Член од
26 јануари 2020
Мислења
359
Поени од реакции
409
Ќе бидам задоволен со Тен Хаг и Рајс ко за почеток, барем тимов ќе личи ко на фифа за мобилен кога почнуваш со 1 суперстар а другите 10 се испод 60 ранг.
Па барем ќе знаеш дека кад тад ќе ја биде.
Ок, и Давид го заборавив.

Аман бе брат отсабајле, или несоница те јади од шо сме загревој?
 

Kajgana Shop

На врв Bottom