Фан Клуб: Манчестер Јунајтед

Член од
12 декември 2010
Мислења
7.338
Поени од реакции
6.578
Фред колку е неспособен. Погба анемија, одма крвна слика да си напраи. Мегваер одма на тест за интелигенција. Оле клоците у гз додека не дојдеме 10 бода со топ 4.
цигото стандард 2 ке изигра послем 10 ке го нема битно е незаменлив


Sent from my iPhone using Tapatalk
 

Ryan Giggs

tearing you apart since 1991
Член од
27 мај 2009
Мислења
10.185
Поени од реакции
15.533
Лингард најбољи играч, оле најбољи тренер у свет... Пошто го стави најдобриот како измена и ја реши

Sent from my ELS-NX9 using Tapatalk
 

bobipp

Let's cook!
Член од
15 август 2008
Мислења
10.862
Поени од реакции
4.891
Лингард најбољи играч, оле најбољи тренер у свет... Пошто го стави најдобриот како измена и ја реши

Sent from my ELS-NX9 using Tapatalk
Ја реши...со клетва :D ама не фати сепак. Де Геа време беше:pos:
 

Ryan Giggs

tearing you apart since 1991
Член од
27 мај 2009
Мислења
10.185
Поени од реакции
15.533
Ни ја пушти Мојс тактички, стави труп да шутира пенал против голман кој нема одбрането пенал задниве 15 години

Sent from my ELS-NX9 using Tapatalk
 

Бавча

идол на младите
Член од
25 декември 2007
Мислења
11.133
Поени од реакции
9.576
Пепел утакмица, ама браво за победава. Овие мечеви се битни.
 
Член од
3 февруари 2019
Мислења
2.402
Поени од реакции
3.973
Нека пушат кур од ВАР собата сега, не за пеналот на Вест Хем, туку за еден куп други контакти што не ни погледнаа како треба.

Каков морон е Мојс среќа за нас!
Да, среќа за нас, а не за Вест Хем што требаше да јадат уште гол-два ладно.
 
Член од
14 април 2012
Мислења
27.501
Поени од реакции
48.786
Ме радува победава, низ стаклени уши. Проблем е што играва ни се сведува на индивидуални потези. Фред е криминален, ама баш криминален.
 
Член од
10 декември 2010
Мислења
6.167
Поени од реакции
7.126
Измените на Оле прават пресврт во натпреварот, Матич асистенција, Лингард гол - ова ли е тоа поетска правда што го викаат?

Искрено, очајно беше второво полувреме, а Оле пак мастерклас со измените направи - 10 минути каснеше со првите измени.

ПС: Да беше матич едно 5 години помлад ...
 
Член од
1 јули 2012
Мислења
1.095
Поени од реакции
2.600
Каков ДМ, каков десен бек, приоритет треба да биде телено на клупа да се смени. Поима нема. Не знам какви опции за тренеерска позиција има достспни во моментов, али смена на тикваров на клупа треба да е приоритет. Крајно лимитиран во секој сегмент. Нека иде у Молде да си игрс тренер. Се вади на индивидуални потези на играчите.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom