Фан Клуб: Манчестер Јунајтед

Член од
12 декември 2010
Мислења
7.368
Поени од реакции
6.598
Каква среќа има Пеп што не е во Јунајтед. Денес, на пример, мамето ќе му го ебеа со милион коментари по социјални мрежи. :brlav:
можеби ако немаше освоено веќе ПЛ и го имаше купено сезонава Кејн овака без шпиц толку…


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Член од
14 април 2012
Мислења
27.542
Поени од реакции
48.938
Каква среќа има Пеп што не е во Јунајтед. Денес, на пример, мамето ќе му го ебеа со милион коментари по социјални мрежи. :brlav:
1 шут во гол цела утакмица против Саутемптон, а, у.
Кажа уште во средата дека ке се уморни за мечов...
 

dantemkd

demon hunter
Член од
5 јануари 2013
Мислења
3.025
Поени од реакции
2.416
А кој е па Пеп па да не кикса?
Келчо што трча по отворена трансфер политика што посебно постигна за да биде издвоен од други менаџери?
 
Член од
14 април 2012
Мислења
27.542
Поени од реакции
48.938
Не ми се јасни малце Погба и Оле со изјавите. Ги возвишуват Вест Хем небаре со Баерн Минхен ке играме.

Денес само убедлив перформанс може да ги испере за Јанг Бојс.
 
Член од
21 ноември 2007
Мислења
10.166
Поени од реакции
8.079
Некој стрим за мобилен ако може.

Sent from my SM-A750FN using Tapatalk
 

dantemkd

demon hunter
Член од
5 јануари 2013
Мислења
3.025
Поени од реакции
2.416

GavolRulz

hippopotomonstrosesquipedaliophobia
Член од
23 март 2008
Мислења
11.762
Поени од реакции
8.470
Реално, гледајќи како играат конкурентите, ние веза немаме бе, тапа тим.
Што е ова, како да гледам В.Хем - Нотингем Форест.
Дај нека се чукнат у тие тиквите веќе празни мрзливи…
 

Ryan Giggs

tearing you apart since 1991
Член од
27 мај 2009
Мислења
10.190
Поени од реакции
15.546
Со оглед на тоа како играме денес очекувам да заврши 5-0 за Вест Хем

Sent from my ELS-NX9 using Tapatalk
 
Член од
3 февруари 2019
Мислења
2.402
Поени од реакции
3.975
Со оглед на тоа како играме денес очекувам да заврши 5-0 за Вест Хем

Sent from my ELS-NX9 using Tapatalk
Како играме бе пријател? Како треба да играме? Одлично играме, за разлика од прошлата. 10 шанси имаа креирано, една статива, еве сега конечно и гол.
 

Ryan Giggs

tearing you apart since 1991
Член од
27 мај 2009
Мислења
10.190
Поени од реакции
15.546
Како играме бе пријател? Како треба да играме? Одлично играме, за разлика од прошлата. 10 шанси имаа креирано, една статива, еве сега конечно и гол.
Играта се сведува на индивидуален потег, колективно сме со игра во минус, среден ред не постои, воопшто не пробиваме по крила ... а да не е Роналдо гарант последни ќе бевме на табела.
 
Член од
3 февруари 2019
Мислења
2.402
Поени од реакции
3.975
Играта се сведува на индивидуален потег, колективно сме со игра во минус, среден ред не постои, воопшто не пробиваме по крила ... а да не е Роналдо гарант последни ќе бевме на табела.
Ма сигурно. Освен индивидуални грешки назад (одбраната неочекувано ми е климава), ја доминираме утакмицата.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom